Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

“Nīca/OtankiMill” ceturtdaļfinālu sāk ar bezierunu zaudējumu

FK ”Nīca/OtankiMill” savā debijas sezonā Latvijas telpu futbola virslīgā aizcīnījusies līdz izslēgšanas spēlēm, tomēr mūsējo pirmais pieraksts ceturtdaļfinālā izrādījās pagalam nesekmīgs.

22.03.2022 06:00

Roberts Džeriņš

Par 6. pozīcijā regulāro turnīru noslēgušo nīcenieku pretiniekiem kļuva bronzas vietā finišējušais ”Nikars”, kurš pāra pirmajā duelī mūsējos satrieca ar septiņu vārtu starpību (2:9).

No mūsu pozīcijām raugoties, grūti iztēloties sliktāku spēles sākumu. Jau pirmajā mājinieku uzbrukumā spēcīgi bumbu vārtu tīklā trieca Aleksandrs Kuļešovs (0:1), bet pusotru minūti vēlāk starp Nīcas vārtu vīra Pāvela Košeļeva kājām ceļu uz vārtiem atrada Konstantīna Zabarovska sitiens (0:2).

Pēc vēl pusotras minūtes mūspuses futbolisti tika pie teicamas iespējas rezultāta starpību samazināt, izpildot 6 metru soda sitienu, bet Daniela Sērmoliņa raidījumu Kuldīgas komandas vārtsargs atsita bezkaunīgi viegli.

Līdz puslaika pārtraukumam mājinieki guva vēl divus vārtus (0:4), un arī otrās spēles daļas ievads bija līdzīgs. Skaists vārtu guvums ar tiešo sitienu pēc uzkrātā soda, viens pretuzbrukumā, vēl viens pēc pozicionālas izspēles (0:7).

Noslēdzošās piecas minūtes arīdzan izcēlās ar prāvu rezultativitāti, bet šoreiz precīzi bija arī mūsējie. Pa goda vārtiem guva Edgars Miķelis Kovaļskis un Raivis Svilis, bet divas naglas paguva iedzīt arī laukuma saimnieki, turklāt noslēdzošo – tukšos vārtos (2:9)

Atbildes mačs Nīcas sporta hallē norisināsies 23. martā pulksten 20. Turnīra reglamentā noteikts, ka pusfināliem kvalificēsies komanda, kas pirmā izcīnīs divas uzvaras.