Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Nīca/OtankiMill” komandai sezonas pirmais neizšķirts

“Optibet” telpu futbola virslīgas 14. kārtas spēlē FK “Nīca/OtankiMill” viesos teju visu maču kontrolēja notikumus laukumā pret vienu no pastarīšiem FK “Raba/FPA”, tomēr uzvarai šoreiz pietrūka un cīņa noslēdzās neizšķirti 2:2 (1:0).

16.01.2024 06:50

FK “Nīca/OtankiMill” starta sastāvs: Lākutis, Svilis, Červoņikovs, Buks, Vārpiņš.

Jau ar spēles sākumu nīcenieki paņēma spēli savās rokās, kontrolēja bumbu un bieži sita pa vārtiem.

Tiesa, visi raidījumi tika bloķēti vai lidoja vārtiem secen, un ceturtajā minūtē mūsējo treneris Janeks Kreitāls pieprasīja minūtes pārtraukumu.

Spiediens uz mājinieku vārtiem pieauga ar katru nospēlēto mirkli, tomēr līdz teicamām vārtu gūšanas iespējām viesi nonāca reti.

Puslaika izskaņā kurzemnieku jauda nedaudz pabālēja, taču talkā nāca Alvja Kristiana Naumčika negaidīts tālsitiens, un 70 sekundes pirms pārtraukuma rezultāts tika atklāts.

Otro puslaiku mājinieki iesāka apņēmīgāk, lai gan bumbas kontrole joprojām bija mūsējo pārziņā.

25. minūtē nīcenieki iekrita pretuzbrukumā un rīdzinieki rezultatīvi izmantoja izgājienu vienatnē pret vārtsargu.

Turpmākās minūtēs kurzemnieki izveidoja vairākus lieliskus uzbrukumus, bet teicami vārtos darbojās mājinieku vārtsargs.

Puslaika vidū pretī vārtiem mūsējie ieguva tiesības izpildīt soda sitienu, kuru vārtu guvumā pārvērta Daniels Sērmoliņš.

Nonākuši iedzinējos, laukuma saimnieki pielika ātrumā, sāka presingot un izlīdzināja cīņas gaitu. Nīceniekiem uzbrukumā izveidojās brīvas zonas, kā rezultātā netrūka iespējas palielināt rezultāta starpību.

Uzvaru gan mūsējie nenosargāja, un pusotru minūti līdz cīņas beigām laukuma saimnieki izspēlēja ātru kombināciju ar sitienu no vārtu priekšas, izraujot neizšķirtu.

20. janvārī FK “Nīca/OtankiMill” izbraukumā sacentīsies ar FC “Nikers”.