“Nīca/OtankiMill” telpu futbolisti 2022. gadu noslēdz ar četru uzvaru virkni

”Optibet” telpu futbola virslīgas regulārā turnīra mačā FK ”Nīca/OtankiMill” savā laukumā ar 3:2 (3:2) uzvarēja Kuldīgas FC ”Nikers”. Līdz ar šo uzvaru nīcenieki gadu noslēdza ar četru panākumu sēriju un nostabilizējās turnīra tabulas 3. vietā.

"Nīca/OtankiMill" telpu futbolisti. (Foto: FK Nīca/OtankiMill)
23.12.2022 18:44

Abas vienības pirmajā savstarpējā spēlē šosezon sacentās 1. oktobrī Kuldīgā, un tad ar minimālu 2:1 pārsvaru pārāki bija nīcenieki.

Toreiz visi vārti tika gūti otrajā puslaikā, bet šoreiz futbolisti visus rēķinus nokārtoja jau pirmajās 20 minūtēs.

Laukuma saimnieki guva divus ātrus vārtus – vispirms bumbu savos vārtos raidīja Igors Tarasovs, bet divu vārtu pārsvaru mūsējiem panāca Sandis Vārpiņš.

Kuldīdznieki gan veikli atspēlējās un desmitajā minūtē panāca līdzsvaru.

Ar rezultatīviem sitieniem pretiniekiem izcēlās Mārcis Červoņikovs un Toms Bergmanis. Savukārt puslaika izskaņā, 18. minūtē, Daniels Sērmoliņš atjaunoja laukuma saimniekiem vadību, un, kā izrādījās, tie bija arī uzvaras vārti.

Telpu futbola virslīga ar divām cīņām atsāksies 7. janvārī, bet FK ”Nīca/OtankiMill” nākamo spēli aizvadīs izbraukumā 14. janvārī ar ”Jēkabpils Lūšiem/Ošukalnu”.

Abu vienību pirmajā savstarpējā duelī tika fiksēts neizšķirts 1:1.