Nīcenieki telpu futbola čempionātu noslēdz 4. vietā

“Optibet” telpu futbola virslīgas sērijā par 3. vietu izšķirošajā mačā FK “Nīca/OtankiMill” viesos atspēlēja trīs vārtu deficītu un pamatlaiku noslēdza neizšķirti 3:3 (2:3) ar TFK “Salaspils”. Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā pārāki ar 4:2 bija mājinieki, sērijā uzvarēja ar 2:1 un izcīnīja bronzas godalgas.

04.05.2023 21:29

FK “Nīca/OtankiMill” starta piecnieks: Košeļevs, Sērmoliņš, Nicis, Svilis, Šlampe.

Pēc samērā mierīgā un piesardzīgā sākuma cīņas piektajā minūtē individuāli filigrāni nospēlēja Marks Ziļs, kurš, neviena netraucēts, apspēlēja viesu aizsardzību un precīzi raidīja bumbu tālajā vārtu stūrī.

Mūsējo treneris Janeks Kreitāls uzreiz pieprasīja minūtes pārtraukumu, bet nīcenieki pēc apspriedes saņēma aukstu dušu – turpmāko dažu uzbrukumu laikā bumba vēl divas reizes nonāca kurzemnieku vārtos.

Pēc nokautējošā un pasīvā sākuma mūsējie veica vārtsargu nomaiņu, bet pamodās pirmā puslaika vidū, kad no asa leņķa skaisti bumbu vārtu devītniekā nogādāja Valdis Nicis. Kurzemnieki arvien biežāk sāka izmantot tālsitienu arsenālu, izlīdzināja cīņas gaitu un reizi arī norībināja vārtu stabu.

Laba iespēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam bija Danielam Sērmoliņam, bet izgājienu viens pret vienu neitralizēja salaspiliešu vārtsargs. Ko nepaveica Sēmoliņš, to drīzumā nokārtoja Aleksis Kristaps Rozenbergs, kurš vārtu priekšā pielaboja tālu Niča raidījumu.

Puslaika izskaņā laukumā iezibsnījās asumi un talkā tika likti nenosakāmas cīņas paņēmieni. Pēc sadursmes no mūsējiem brīdinājumus saņēma Endijs Šlampe un uz maiņu nākušais vārtsargs Ivo Lākutis.

Līdzīgi kā pirmajā puslaikā, arī otrās divdesmitminūtes ievadā komandas cīnījās piesardzīgi bez draudīgiem uzbrukumiem.

Pēc sešu minūšu bumbošanās nīcenieki izveidoja daudzpakāpju uzbrukumu, kuru ar precīzu tālāku sitienu noslēdza Nicis. Ar šo mirkli cīņa kļuva atklātāka, spraigāka ar abpusējiem prettriecieniem.

Bīstamākas epizodes gan vairāk veidojās pie viesu vārtiem, bet arī kurzemnieki nesnauda un apšaudīja Raivo Vaivoda sargāto cietoksni.

Pamatlaika izskaņā nīcenieki lielāku vērtību veltīja kvalitatīvai aizsardzībai, un spēles 40 minūtes noslēdzās ar neizšķirtu 3:3.