Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

FK “Nīca/OtankiMill” zaudē “Nikeram” Kurzemes derbijā

“Optibet” telpu futbola virslīgas regulārā turnīra 15. kārtas spēlē FK “Nīca/OtankiMill” viesos ar 4:6 (0:3) piekāpās turnīra tabulas kaimiņam FK “Nikers”. Janeka Kreitāla trenētā komanda cīņas gaitā atspēlēja trīs vārtu deficītu, tomēr labvēlīgā tendence apsīka un nācās atzīt kuldīdznieku pārākumu.

20.01.2024 23:02

FK “Nīca/OtankiMill” starta sastāvs: Lākutis, Sērmoliņš, Nicis, Svilis, Červoņikovs.

Nīcenieki spēli uzsāka pārliecinošāk, vairāk kontrolēja bumbu un gana ātri izveidoja pirmo bīstamo momentu.

Daniels Sērmoliņš mača otrajā minūtē izrāvās pa uzbrukuma kreiso flangu, bet viņa raidījumu prasmīgi atvairīja Arturs Broks.

Vēl vienu labu epizodi drīzumā nerealizēja Alvis Kristians Naumčiks, bet tad iestājās nepatīkamāki mirkļi.

Mājinieki neko ievērības cienīgu pie Ivo Lākuta vārtiem neizveidoja, tomēr pirmais izpildītais stūra sitiens viņiem atnesa vārtu guvumu.

Nepagāja ne pusminūte, un kuldīdznieki līdzīgā stilā vēlreiz izspēlēja stūri, panākot 2:0 savā labā.

Pēc šādas ledus šalts Janeks Kreitāls pieprasīja minūtes pārtraukumu, un uzreiz bumba trešo reizi nonāca vārtu tīklā.

Pirmajā puslaikā vēl tika radītas pa dažām labām epizodēm, bet kopumā dominēja spēka spēle ar asām sadursmēm, kas tika pavadīta ar vētrainu emociju gammu.

Otrā puslaika pirmajā uzbrukumā viesi izspēlēja precīzu kombināciju, kuru ar golu no vārtu priekšas noslēdza Daniels Sērmoliņš.

Mūsējie uzspieda savu spēles stilu, un vēl pēc trim minūtēm Sērmoliņš samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet, kad puslaikā bija aizvadītas četras minūtes, Raivis Svilis no vārtu priekšas panāca 3:3.

Pēc ātri gūtiem trīs vārtiem nīcenieki nedaudz atlaida cīņas grožus, un trauksmes zvani piezagās pie mūsējā cietokšņa.

Ilgi nebija jāgaida, kad viena no zvanu skaņām ieskanējās jo sevišķi spalgi, un kuldīdznieki atjaunoja vadību.

Turpinājumā spēle nedaudz nomierinājās, bet būtisks pavērsiens notika piecas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad viesi nogulēja pretuzbrukumu, un Kuldīgas futbolisti panāca jau 5:3.

Mūsējie pārgāja uz spēli ar pieciem laukuma spēlētājiem, bet šāda taktika cerēto neatnesa, un bumba ielidoja jau tukšos nīcenieku vārtos.

Aleksis Kristaps Rozenbergs pēdējās sekundēs vienus vārtus vēl atspēlēja, bet pretinieka uzvaras saldmi tas vairs neapdraudēja.

27. janvārī FK “Nīca/OtankiMill” savā laukumā uzņems “Riga FC”.