Nīcas un Liepājas komandas bez uzvarām

17.01.2019 07:01

Telpu futbola klubs “Liepāja” Latvijas futzāla čempionāta pirmās līgas izbraukuma spēlē cīnījās neizšķirti 5:5 (2:3) ar Rietumu konferences pastarīti, komandu “Talsi/FK Laidze”, bet “Nīca/OtankiMill.eu” savā laukumā ar 5:6 (1:3) piekāpās komandai “Saldus SS/Brocēnu NBJSS”.

Talsinieki spēlē pret “Liepāju” divreiz panāca divu vārtu pārsvaru (2:0, 3:1), tomēr viesu uzbrukums pirmajās 20 minūtēs bija tikai nedaudz pieticīgāks. Remira Moseičenko un Alekša Kristapa Rozenberga goli Liepājas komandai ļāva pārtraukumā doties ar minimālu deficītu.

Mūsējie vareni atsāka maču un jau divarpus minūtes pēc pārtraukuma izvirzījās vadībā ar 5:3. Šādu vadību “Liepājai” nodrošināja Haralda Freimaņa, Remira Moseičenko un Emīla Jēkabsona precīzie sitieni.

Tomēr ar četriem pēc kārtas gūtiem vārtiem liepājniekiem nepietika, lai lauztu cīņas gaitu. Viesi otrajā puslaikā ne tikai spēlēja rezultatīvi, bet arī daudz pārkāpa noteikumus. Mājinieki 34. minūtē realizēja 10 metru soda sitienu, bet vēl pēc pusminūtes izrāva neizšķirtu.

Nīcas un Saldus/Brocēnu komandu spēles pirmajā puslaikā mājinieku labā ar gūtiem vārtiem atzīmējās tikai Antons Movko, bet 29. minūtē rezultāts bija nīceniekiem teju bezcerīgs – laukuma saimnieki piekāpās ar 1:4. Tomēr mača atlikušajā laikā mājinieki atgriezās cīņā. Komandas uzbrukuma līderis Alvis Kristians Naumčiks 31. minūtē pietuvināja Nīcas komandu līdz 3:4, uz ko Saldus un Brocēnu apvienotais kolektīvs atbildēja ar vēl diviem iesistiem goliem. Vārtu guvumiem pārbagātajā mača izskaņā arī tas vēl nebija viss. Jans Bespjorstovs 37. minūtē otro reizi cīņā atzīmējās ar precīzu sitienu (4:6), bet rezultāta starpību līdz minimumam “Nīca/OtankiMill.eu” samazināja tikai 11 sekundes līdz pamatlaika beigām, kad vārtus guva Raivis Svilis.

Sestdien, 19. janvārī, pulksten 18 “Nīca/OtankiMill.eu” un “Liepāja” savstarpējā spēlē tiksies Nīcas sporta hallē.