Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Nīcenieki cīnīsies mazajā finālā

”Optibet” telpu futbola virslīgas pusfināla sērijas trešajā cīņā FK ”Nīca/OtankiMill” Salaspils sporta namā ar 1:5 (0:3) piekāpās ”Rigas FC”. Sērijā līdz trim uzvarām ar 3:0 pārāki bija rīdzinieki, kuri iekļuva finālā.

19.04.2023 06:00

FK ”Nīca/OtankiMill” starta piecinieks: Košeļevs, Svilis, Konovalovs, Šlampe, Sērmoliņš.

Sērijas trešo maču komandas iesāka piesardzīgi, vidējā tempā ar maz sitieniem pa vārtiem. Gaidāmās ofensīvas un pārsvara no ”Rigas FC” puses nebija ne vēsts, un nīcenieki gana saturīgi veidoja savus pretuzbrukumus.

Sākoties cīņas astotajai minūtei, spiediens no mājinieku puses nedaudz pieauga, bet mūsējie turpināja organizēti darboties aizsardzībā.

Viltīgu un negaidītu uzbrukumu laukuma saimnieki izveidoja 11. minūtē, kad pēc tālas piespēles no sava laukuma uzreiz ar sitienu no gaisa Pāvelu Košeļevu pārspēja Artūrs Strazdiņš.

Sajūtot pelējuma piegaršu, viesu galvenais treneris Janeks Kreitāls pieprasīja minūtes pārtraukumu, bet rīdzinieki sāka atraisīties, spēlēja plašāk, un pēc divām minūtēm ar sitienu no tālākas distances krita arī nākamais gols.

Arī uz trešo vārtu guvumu nebija ilgi jāgaida – mūsējie kļūdījās pretinieku laukuma pusē, iekrita pretuzbrukumā, un Košeļevs vairs nebija glābējs.

Otrā puslaika sākums iezīmējās ar nīcenieku aktivizēšanos. Bumba arvien biežāk tika nogādāta rīdzinieku vārtu tuvumā, un arī sitienu skaits pieauga.

Labākā iespēja izveidojās 26. minūtē, kad Daniela Sērmoliņa raidījums nedaudz paspurdza pāri vārtu pārliktnim.

Nākamo iespēju nopūdelēja Aleksis Kristaps Rozenbergs, kurš puslaika vidū no tuvas distances aizsita garām pretinieku cietoksnim.

Ko neizdarīja viesi, to paveica mājinieki – mirkļa koncentrēšanās trūkumu izmantoja Artjoms Troickis, un 34. minūtē rīdzinieki panāca 4:0.

Mūsējie par savu centību gan tika atalgoti un ar mērķtiecīgu spēli 37. minūtē vienus vārtus atguva. Ar precīzu sitienu izcēlās Daniels Buks.

Nīcenieki turpinājumā pārgāja uz piecu laukuma spēlētāju taktiku un par to tika sodīti, jo cīņas galotnē bumba ielidoja jau tukšos viesu vārtos.

Cīņā par 3. vietu FK ”Nīca/OtankiMill” sacentīsies ar TFK ”Salaspils”, kas sērijā ar 0:3 piekāpās ”RFS Futsal”.