Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Nīca/OtankiMill” komanda šovakar, 24. martā, savās mājās spraigā cīņā “Optibet” virslīgā telpu futbolā ceturtdaļfināla trešajā, izšķirošajā spēlē spēja atspēlēties no 0:2 un ar 3:2 uzvarēt komandu “Jēkabpils lūši/Ošukalns”, iekļūstot stiprāko četriniekā.

24.03.2023 21:40

liepajniekiem.lv/ sportacentrs.com

“Lūši” vadību sērijas izšķirošajā spēlē ieguva jau 25. sekundē, kad Vadims Atamaņukovs iesita pēc Aigara Liņģa piespēles, bet 11. minūtē Egīls Jegorovs saglabāja bumbu un ar sitienu tuvējā stūrī panāca jau 2:0.

Viesi gan dārgi samaksāja par kļūdām. 13. minūtē pēc Daniila Pavļukeviča kļūdas piespēlē tukšos vārtos iesita Svilis, bet 35. minūtē Ivo Skripko iesāka un arī noslēdza pretuzbrukumu, pēc Sanda Varpiņa piespēles izlīdzinot rezultātu – 2:2.

“Nīca” pie izlīdzinājuma gan neapstājās un jau nākamajā minūtē arī izrāva uzvaru – Endijs Šlampe atrada brīvo Svili, un nesen Latvijas izlasē debitējušais futzālists nokārtoja 3:2.

Visās trijās spēlēs uzvarēja mājinieces – “Nīca” pirmajā mačā uzvarēja ar 4:2, bet “Lūši” mājās atspēlējās pendelēs (1:1, 4:1). Regulārajā sezonā Nīcā bija neizšķirts 1:1, bet Jēkabpilī ar 3:0 uzvarēja “Lūši”.

Jēkabpils “Lūši”, kuru rindās ir lērums bijušo izlašnieku, pusfinālā bija tikuši trīs sezonas pēc kārtas, 2020. un 2021. gadā arī izcīnot bronzas godalgas. “Nīca” savā debijas sezonā pirms gada izstājās ceturtdaļfinālā.

“Nīca” pusfinālā tiksies ar regulārās sezonas uzvarētāju “Riga” (bijušo “Petrow”/”Beitar”), bet otra pusfinālsērija starp RFS un “Salaspili” sāksies 2. aprīlī.

“Lūšiem” sezona gan vēl nav galā, jo viņus vēl gaida kausa pusfināls pret “Riga” (otrā pusfinālā RFS pret Kuldīgas “Nikeru”).

Nīcas sporta centra tribīnes bija pārpildītas, līdzjutēji aktīvi atbalstīja savu komandu.