Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Nīderlandietim Nordanusam hat-trick “Liepājas” 7:0 uzvarā kausa 1/4 finālā

“Atbildīgas spēles” Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla slieksnim viegli pārkāpa “Liepāja”, savā laukumā ar 7:0 sagraujot “Optibet” Nākotnes līgas komandu “Beitar”.

20.08.2023 17:37

liepajniekiem.lv/sportacentrs.com

Spēles pirmo 15 minūšu laikā “Liepāja” pie viesu vārtiem noorganizēja tikai vienu spilgtu vārtu gūšanas momentu, nīderlandieša Nino Nordanusa vārtu apakšējā stūrī tēmēto sitienu atvairot “Beitar” vārtsargam Valērijam Urigajevam.

19. minūtē mājinieki izvirzījās priekšgalā, pēc gruzīna Davita Samurkasovi tālsitiena nesekmīgi nospēlējot Urigajevam. Apritot nospēlētai pusstundai, meistarīgu “Liepājas” izspēli noslēdza senegālietis Muamadū Dio.

Līdz puslaiku pārtraukumam “Liepāja” viesu cietoksnī iebēra vēl divas bumbas, izceļoties 20 gadīgajam senegālietim Bakarī Sanē un nīderlandietim Nino Nordanusam.

Atlikušos trīs vārtus vēju pilsētas komanda iesita laika intervālā no 51. līdz 59. minūtei, hat-trick nokārtojot 22 gadus vecajam Nordanusam un 21 gadu vecajam Beļģijas futbolistam Anrī Stanikam.

“Liepāja” – “Beitar” 7:0 (4:0)

Vārti: Samurkasovi 19′, Dio 30′, Sanē 34′, Nordanuss 44′, 51′, 59′, Staniks 56′.
Brīdinājumi: Nordanuss 27′, Meļķis 61′, Grjaznovs 82′ – Telešs 58′, Avdejevs 64′, A. Regža 86′.
Galvenais tiesnesis: Aleksejs Griščenko.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.