Otro posmu sāka ar drošu uzvaru

Sieviešu futbola 1. līgas otro posmu ar uzvaru iesākusi “Liepājas Futbola skola”. Liepājnieces savā laukumā ar 5:0 (3:0) pieveica “Rēzeknes BJSS”.

22.08.2022 06:00

“Liepājas Futbola skolas” sastāvs: Zatoviča, Meijere, Andersone (Siliņa), Reinfelde (Freimane), Propošina, Šenberga, Smirnova, Šarija, Dreimane, Freidenfelde, Saule.

Otrajā posmā komandas sadalītas divos pieciniekos, un tabulā palikuši punkti, kuri iegūti ar tām komandām, kuras stāsies pretī turpmākajā sezonas gaitā.

Mūsējās pirmo apli noslēdza ar teicamu bilanci, deviņās cīņās sakrājot deviņas uzvaras. Savukārt tagad tabulā mūsējām piecās spēlēs iekrāti 15 punkti un 1. vieta.

Liepājniecēm “Daugavas” stadionā bija gana liels teritoriālais pārsvars un rezultāts ir likumsakarīgs.

Pirmos divus vārtus mājinieces guva ar ātriem pretuzbrukumiem, kad ar četru minūšu intervālu pirmā puslaika vidū izcēlās Annija Gabriela Andersone un Signija Šenberga, bet 45. minūtē skaists soda sitiens padevās Emijai Emīlijai Saulei.

Otrā puslaika ievadā ar elegantu apvedošo sitienu vārtu tālajā stūrī atzīmējās Evelīna Freidenfelde, bet 68. minūtē Saule realizēja 11 metru soda sitienu.

11. septembrī “Liepājas Futbola skola” savā laukumā uzņems BFC “Daugavpils”, savukārt 21. augustā mūsējās izbraukumā Latvijas kausa ceturtdaļfinālā sacentīsies ar FS “Jelgava”.