Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Otrs panākums čempionātā

01.09.2011 07:02

Latvijas sieviešu futbola čempionāta spēlē pēc vairāk nekā mēnesi ilgas pauzes spēli aizvadīja “Liepājas metalurga” futbolistes, kas savā laukumā ar 2:0 (0:0) pieveica SK “Imanta”.

Pirms tam pēdējo maču virslīgā mūsu dāmas aizvadīja 23. jūlijā Rīgā, kad ar 1:2 piekāpās komandai “Skonto”, bet augusta vidū Portugālē piedalījās UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīrā.

Metalurģes pie savas pirmās uzvaras čempionātā tika tieši pret vienību “Imanta”, bet otrajā riņķī abas komandas spēlēja neizšķirti. Trešā tikšanās reizē atkal uzvarēt izdevās liepājniecēm, kuras pirmajā puslaikā varēja palepoties tikai ar labu aizsardzību, bet pēc pārtraukuma no 62. līdz 69. minūtei panāca rezultātu 2:0, ar kādu spēle arī beidzās. Abus vārtus guva Sintija Greiere, kura kopumā šajā sezonā rāda ļoti neizteiksmīgu sniegumu.

Nākamā spēle svētdien “Liepājas metalurga” dāmām izbraukumā būs pret komandu “Rīgas Futbola skola”.