Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Pakaļdzīšanās bez izglābšanās

06.12.2018 07:01

“Liepāja/Ekovalis” Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas mājas spēlē pret “Tukumu 2000/TSS” otrajā puslaikā savu deficītu īsā laikā samazināja no sešiem līdz diviem vārtiem, tomēr spēlē piekāpās ar rezultātu 6:9 (2:5). Tas ir liepājnieku pirmais zaudējums sezonā.

Tukumnieku pirmā viesošanās Kurzemes dienvidos šosezon beidzās ar viņu zaudējumu Nīcas vienībai ar rezultātu 4:7. Mačā pret pirmās līgas Rietumu konferences līdervienību “Liepāja/Ekovalis” zemgalieši jau pirmajā puslaikā panāca šķietami drošu vadību. Pirmā puslaika pēdējā minūtē viesi izvirzījās vadībā ar 5:1, un, lai arī mūsējie 6 sekundes pirms pārtraukuma vienus vārtus atspēlēja, arī otrā puslaika pirmajā daļā dominēja tukumnieki. Mača 32. minūtē viesi sasniedza 6 vārtu pārsvaru un rezultāts kļuva 8:2, tomēr atlikušajā laikā “Liepāja/Ekovalis” atjaunoja intrigu rezultatīvajā duelī.

Mūsējiem bija nepieciešamas tikai 84 sekundes, lai panāktu 5:8, bet 39. minūtes beigās Rolands Vagančuks samazināja rezultāta starpību līdz 2 divu precīzu sitienu tiesai. Diemžēl mājiniekiem neizdevās attīstīt savu ofensīvu vēl vairāk, un pamatlaika pēdējā minūtē Kristaps Blanks realizēja 6 metru soda sitienu, panākot mača beigu rezultātu.

Liepājnieku labā Rolands Vagančuks un Rainers Kleinbergs guva pa 2 vārtiem, bet pa vienai reizei uzbrukumā atzīmējās Emīls Knapšis un Nauris Dobelis.

Sestdien, 15. decembrī, abas mūsu reģiona komandas spēlēs izbraukumā. “Nīca/OtankiMill.eu” tiksies ar “Talsiem/FK Laidzi”, bet “Liepājas/Ekovaļa” pretinieks būs Kuldīgas “Nikers”.