Trešdiena, 23. septembris Vanda, Veneranda, Venija
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Papildināta – Liepājnieki Čempionu līgā debitē ar uzvaru

Papildināta – Liepājnieki Čempionu līgā debitē ar uzvaru
12.07.2006 22:20

0

Atslēgvārdi

Trešdien Liepājā ienāca Eiropas pats nozīmīgākais futbola klubu turnīrs – Čempionu līga, kurā pirmo reizi līdzdalību uzsākusi mūsu pilsētas galvenā komanda. Uz stadionu pirms “Liepājas metalurga” un Kazahstānas čempionvienības “Aktobe” spēles daudzie līdzjutēji devās ar lielām cerībām pašmāju stadionā nākošajā kārtā ieraudzīt arī Kijevas “Dinamo”, bet pēc mača uz mājām skatītāji devās ar dalītām jūtām – nebija slikti, bet varēja veikties arī labāk – pārāk daudz izdevību tik svarīgā mačā palika neizmantotas. Cerības uz uzvaru divu spēļu summā paliek, jo izcīnīta uzvara ar 1:0 (1:0), bet, lai tās pārvērstu īstenībā, iespējams, būs jāiztur īsts elles karstums, kā arī teicami jānospēlē viesos tieši pēc nedēļas.

“Liepājas metalurgs” – “Aktobe” (Kazahstāna) 1:0 (1:0).
“Liepājas metalurgs”
: Krucs, Kļava, Zirnis, Ivanovs, Surņins, Petrenko, Miceika (Katasonovs, 46.), Kalons, Tamošausks, Soloņicins, Karlsons (Astrausks, 67.).
Vārtu guvēji: Tamošausks, 14.min.
Brīdinājumi: Miceika (33.), Tamošausks (57.), Kļava (67.), Zirnis (81.).

Divi Čempionu līgas debitanti

Kaut arī jauno laiku starptautisko spēļu raudze metalurgiem nav liela, salīdzinot to ar vakardienas pretiniekiem, mūsējo pieredzi pat varētu nosaukt par bagātu. Liepājnieki tomēr ir spēlējuši ar vērā ņemamiem Eiropas futbola pārstāvjiem, kamēr kazahu līdzšinējā starptautiskā pieredze ir necila un mērojama ar ne jau augstākā līmeņa komandām NVS telpā. Eiropas klubu turnīros “Aktobe” nav piedalījies.
Liepājā ieradās pat ļoti minimāla kazahu delegācija – bez sportistiem, treneriem, dakteriem un masieriem tikai divas oficiālās personas. Nebija neviena žurnālista, neviena līdzjutēja, tiesa, bija nopirktas televīzijas translācijas tiesības un Kazahstānas futbola cienītāji maču tiešraidē vēroja televīzijas ekrānos dzimtenē. Latvijas televīzija vakardienas spēli ierakstā mūsu valsts iedzīvotājiem rādīs šodien pulksten 14.
Pavērojot kazahu treniņu mūsu “Daugavas” stadionā, “Liepājas metalurga” menedžeris Jurijs Romaņenkovs secināja, ka “Aktobe” nav ne Bukarestes “Dinamo”, ne Austrijas “Karnten”, ne Beļģijas “Genk Racing” un, protams, ne “Shalke 04”. Taču saprotams ir arī tas, ka Kazahstānas čempioni nedzīvo Farēru salās. Viņu sastāvs pēc līdz šim vienīgās savstarpējās cīņas ar metalurgiem šā gada janvārī Sadraudzības kausa izcīņā Maskavā – zaudējuma 0:3 – ievērojami pastiprināts. Jau pirms spēles bija skaidrs, ka laukumā izies spēkos aptuveni līdzvērtīgas komandas, un uzvarēs tā, kas vislabāk būs sagatavojusies un noskaņojusies cīņai savā debijas reizē Čempionu līgā. To apstiprina arī “Liepājas metalurga” galvenā trenera Benjamina Zelkēviča komentāri pirms spēles.
Liepājnieku aizsargs Oskars Kļava uz repliku pirms spēles, ka beidzot taču ir laiks vārtus šosezon gūt arī kādam no mūsu komandas aizsardzības vīriem, atbildēja, ka viņa līnijas primārais uzdevums tomēr ir bumbu neielaist savos vārtos, uz ko saņēma dzēlieniņu – jā, un arī pašam neiesist savos (tieši Kļava palīdzēja “Jūrmalai” iekarot metalurgu cietoksni Latvijas čempionāta 2.kārtā). Taču, par laimi, šoreiz liktenis neizspēlēja ļaunu joku un Kļava bija viens no galvenajiem aizsardzības balstiem.

Pēkšņi izšauj Tamošausks

Izvēloties sākumsastāvu spēlei pret kazahiem, Benjamins Zelkēvičs nesagādāja nekādus pārsteigumus ne pašmāju futbola līdzjutējiem, ne pretiniekiem, laukumā sūtot Krucu, Kļavu, Zirni, Ivanovu, Surņinu, Petrenko, Miceiku, Kalonu, Tamošausku, Soloņicinu, Karlsonu. Vēlāk vienam nominālajam uzbrucējam varēja pievienoties Katasonovs, Grebis, attiecīgi pārkārtojoties un malā nosēdinot kādu no pussargiem vai pat aizsargiem.
Kazahi, kas, starp citu, šajā spēlē tā arī neizdarīja nevienu maiņu, savukārt laukumā sūtīja arī tikko jauniegūtos leģionārus – “CSKA” rūdījumu guvušo Aksenovu un uzbeku Nikolajevu. Bet uzbrukumā viesi sūtīja divus nominālos uzbrucējus – moldovieti Rogačevu un krievu Malkovu.
Abas komandas spēli sāka piesardzīgi, vidējā tempā, it kā uztaustot pretinieka vājās vietas. Sākotnēji mūsējie bija aktīvāki, tuvojoties uzbrukuma beigu fāzei un nopelnīja vairākus stūra sitienus, tomēr standartsituāciju izspēle visas divcīņas garumā nevienai no komandām nebija veiksmīga.
Pēc tam, kad arī viesi divreiz bija izveidojuši pāris bīstamus pusmomentus, visas sezonas gaitā ilgi taupīto lielgabala lodi beidzot izšāva Tamošausks, kas 14.minūtē, no kreisās malas veiksmīgi izlaužoties tuvāk vārtiem, no aptuveni 18 metriem sita neatvairāmi – 1:0, gūstot savus pirmos vārtus “Liepājas metalurga”  sastāvā! Šajā brīdī domas aizķērās pie mūsējo pēdējā mača ar “Skonto”, kad liepājnieki, atkāpušies ierakumos, centās noturēt sev labvēlīgo rezultātu… Bet šis mačs ritēja pēc cita scenārija.  

2:0 būtu taisnīgāk par 1:1

Nākamā labā iespēja metalurgiem radās 20.minūtē, kad Karlsonam pēc centrējuma neizdevās sitiens ar galvu. Viesi centās ātri ievadīt un virzīt pretuzbrukumus, kas ne mirkli neļāva atslābt mūsu aizsardzībai, liepājnieki savukārt mēģināja izmantot tālās piespēles. Kādu laiku pirmā puslaika vidū laukumā dominēja “Aktobe” un mūsējie nedaudz piespiedās saviem vārtiem. Metalurgi izdarīja daudz sīku pārkāpumu un horvātu tiesneša Suprahas svilpe sāka iekarst, emocionālākajos prātos tribīnēs iedēstot aizdomu ēnu par simpātijām vienai no komandām. Bumbas dzenāšana abu komandu izpildījumā puslaika beigās beidzās ar bīstamu sitienu pa metalurgu vārtiem, kuru tvēra Krucs.
Laukumā otrā puslaika sākumā Miceikas vietā devās Katasonovs, bet vēlāk pagurušo Karlsonu nomainīja nevis Grebis, bet gan Astrausks, kas mūsējo darbībā ieviesa lielāku aktivitāti un bīstami momenti pie kazahu vārtiem sekoja cits citam. Karlsons gan pirms nomaiņas varēja liepājnieku pārsvaru dubultot, taču Tamošauska piespēli vārtu guvumā pārvērst nespēja. Pirms Astrauska uznākšanas viesi bija kustīgāki un radīja divas ļoti labas vārtu gūšanas iespējas. Sākumā iekrita mūsu aizsargi un tikai meistarības trūkums kazahiem neļāva izlīdzināt rezultātu, bet 60.minūtē Škurins trāpīja pa mūsu vārtu stabu. Viesi sāka spēlēt plašāk, kā arī bieži apdraudēja Kruca cietoksni no tālas distances.
Tomēr puslaika beigu daļā galvenie notikumi risinājās pie “Aktobe” komandas vārtiem. Vislabākā iespēja gūt panākumu bija Katasonovam un Kalonam. Pirmajā epizodē Katasonovam neizdevās sitiens, nonākot vienam pret vārtsargu pēc lieliskas Kalona piespēles, bet vēlāk arī pats lietuvietis no burzmas pamanījās netrāpīt vārtos. Uzbrukuma beigu sitiens iztrūka arī pēc Astrauska diviem izrāvieniem pa malu. Arī tiesneša spēles beigu svilpe pārsteidza mūsējos uzbrukumā… 1:0 pirms atbildes spēles Kazahstānā ir laba ceļamaize. Bet, vai līdzpaņemtais kukulītis nebūs pārāk mazs?
Tiem līdzjutējiem, kas pieteikušies lidojumam uz Kazahstānu, autobusos, kas mēros ceļu līdz lidostai “Rīga”, būs jāsēžas pirmdien, 17.jūlijā, pulksten 10 mūsu pašu “Daugavas” stadionā.

FK “Aktobe” galvenais treneris Vladimirs Muhanovs:
– Spēle mums sanāca ne tā vienkāršākā, tikāmies ar labi organizētu pretinieku, kura rindās ir vairāki augsta līmeņa spēlētāji. Kopumā jāsaka, ka rezultāts atbilst mača gaitai, tiesa otrajā puslaikā “Liepājas metalurgs” atdeva iniciatīva, cenšoties spēlēt uz pretuzbrukumiem, kas viņiem arī izdevās. Tomēr piedevām pretiniekiem vairākas kļūdas. Pilnībā apmierināts ar pašu sniegumu neesmu, jo bieži vien pārturējām bumbu. Komanda parādīja apmēram 80 procentus no tā ko spēj – mums pietrūka divu pussargu – Mitrofanova un zināmā mērā arī Ašerbekova. Spēlētāju maiņas neveicu, jo atšķirībā no tiem futbolistiem, kas bija laukumā, rezervistiem nav starptautisku spēļu pieredzes, un uzskatīju, ka rezervisti spēli nevar pastiprināt. Kazahstānas karstums pats par sevi nevienai komandai nebūs ne priekšrocība, ne traucēklis, bet ir vairāki faktori, kā augstā temperatūra var ietekmēt spēles gaitu Aktobē, piemēram tas, vai komanda vairāk cenšas spēlēt izmantojot īsās piespēles, vai orientējas uz tālām piespēlēm. Divu spēļu summā rezultāts mums nebūt nav katastrofāls.

“Liepājas metalurga” galvenais treneris Benjamins Zelkēvičs:
– Protams, ka esmu ļoti apmierināts ar rezultātu. Šī ir komandas pirmā uzvara Čempionu līgā, pie tam debijas mačā. Mēs spēlējām pret labi organizētu un pašpārliecinātu komandu, kas ļoti labi prata pieturēt bumbu, atdot precīzu piespēles un izveidot bīstamus uzbrukumus. Šīs vienības spēli ierakstā biju redzējis, bet dzīvē tā izskatās vēl pārliecinošāk. Šāda līmeņa komandas Latvijas čempionātā nav.
Otrā puslaika sākumā atdevām iniciatīvu, jo mums nedaudz pietrūka ātruma, pieredzes, un varbūt arī precizitātes, ar ko savukārt izcēlās mūsu pretinieks. Tiesa Astrauska uznākšana laukumā spēli saasināja, un varējām gūt vēl kādus vārtus.
Divos vārdos gribētu komentēt tiesāšanu – tiesnesis spēli pabeidza ātrāk, un pārtrauca mūsu uzbrukumu. Fiksējām, ka beigu svilpe tika dota 47 sekundes pirms kompensācijas laika beigām. Pārējo visi labi redzēja, komentāri ir lieki. Katasonova uznākšana laukumā Miceikas vietā saistāma ar to, ka Darjum jau bija viens brīdinājums, un ņemot vērā viņa raksturu, baidījos, ka spēlētājs varētu saņemt arī otru brīdinājumu.
Savukārt Astrausks pēdējā laikā bija sevi labi parādījis, un uzskatu, ka nospēlēja atzīstami, jo pēc viņa uznākšanas laukumā radās vairākas bīstamas epizodes pie pretinieku vārtiem.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz