Sestdiena, 19. septembris Verners, Muntis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Papildināts – Atslēga “Rīgas” vārtiem beidzot atrasta

Papildināts – Atslēga “Rīgas” vārtiem beidzot atrasta
04.10.2007 22:06

0

Atslēgvārdi

Šodien “Liepājas metalurga” futbolisti beidzot spēja uzvarēt savus lielākos pāridarītājus šīs sezonas gaitā – komandu “Rīga”. Tā, starp citu, bija “Liepājas metalurga” 300.spēle Latvijas čempionātos. Raugoties uz abu komandu savstarpējo spēļu bilanci šosezon pirms šīs sacensības, nebija grūti piemeklēt daiļrunīgus vārdus, taču šoreiz arī sausa statistika bija pietiekami spilgta: trīs virslīgas spēlēs divas reizes uzvarējusi “Rīga”, bet vienreiz fiksēts bezvārtu neizšķirts, bet vārtu attiecība bija 5:0 (!) par labu rīdziniekiem.

Mačā diskvalifikācijas dēļ nevarēja piedalīties viesu līderis un virslīgas labākais vārtu guvējs līdz šodienai Nikolajevs, bet mūsu komandā uz divām nedēļām traumas dēļ no ierindas izsists Rubīns. Pēdējā laika neveiksmes virslīgā mūsu komandas treneris Benjamins Zelkēvičs skaidro galvenokārt ar saspringto spēļu kalendāru, kas, starp citu, nebūt nav saucams par grūtu, ja paraugāmies uz citu Eiropas valstu praksi, un spēlētāju nogurumu, īpaši izlases futbolistu. Interesanti, ka arī “Rīgas” galvenais treneris Sergejs Semjonovs pēc iepriekšējās spēles preses konferencē atzina, ka komandā jūtams sezonā uzkrāts nogurums un nervu slodze.

Šodien metalurgu treneri laukumā sākuma sastāvā pirmo reizi pēc traumas sadziedēšanas sūtīja Miceiku, kurš vidū balstīja pussargu līniju, bet priekšā tika izvirzīts Karlsons un Toress. Tūliņ aiz viņiem aktīvi uzbrukumiem centās pieslēgties Bleidelis, bet pēc tam arī Miceika.

Pirmajā puslaikā metalurgiem piederēja ievērojams pārsvars, liepājnieki bija nedaudz aktīvāki un apņēmīgāki, tomēr bumba tā arī nespēja atrast ceļu ‘”Rīgas” vārtos, kuros teicami strādāja Pavlovs. Vismaz trīsreiz ļoti tuvu panākumam bija Karlsons – Pavlovs, stabs, pāri. Bleidelis un Tamošausks izmēģināja tālsitienus – bumbu tvēra vārtsargs, Soloņocins bīstami sita pāri tiešo brīvsitienu… Viesi varēja cerēt tikai un vienīgi uz prettriecieniem.

Otrajā puslaikā metalurgi spēja beidzot piemeklēt īsto atslēgu “Rīgas” vārtiem. Un galvenais atslēdznieks šajā procesā bija Toress. Sākumā viņš izmantoja Soloņicina piespēli un, ielaužoties soda laukumā, bumbu no grūtas situācijas raidīja tālajā devītniekā. Bet vēlāk filigrānu Toresa piespēli vārtu guvumā pārvērta Karlsons. Tiesa, argentīnietis varēja rezultātu palielināt vēl, kad viņu viens pret vienu ar Pavlovu izvirzīja Karlsons. Divas reizes puslaikā bumba nodimdināja rīdzinieku vārtu pārliktni.

Citās spēlēs šodien rekorduzvaru izcīnījuši “Ventspils” futbolisti, kas ar 10:0 sagrāva “Jūrmalu”, komanda “Dinaburg” pieveica “Olimpu” ar 3:2, bet “Skonto” un “Daugavas” mačā fiksēts neizšķirts 1:1.

Nākošo spēli “Liepājas metalurgam” jāaizvada jau pirmdien, kad izbraukumā jācenšas paņemt trīs punktus arī pret pastarīti “Olimpu”. Līdz šim trīsreiz tas izdevies ar minimālu pārsvaru (1:0, 2:1 un 1:0).

Veiktas dažas izmaiņas virslīgas spēļu kalendārā. “Liepājas metalurga” un “Skonto” spēle no 21.oktobra pārcelta uz 22.oktobri, bet “Ventspils” – “Liepājas metalurga” sacensība notiks nevis 28.oktobrī, bet dienu ātrāk. Kaut arī mūsu kluba pārstāvji Latvijas Futbola federācijā centās panākt, lai atliktā “Skonto” – “Ventspils” spēle notiktu agrāk, funkcionāri lēma, ka abas šīs komandas tiksies 31.oktobrī, proti, pirms pēdējās kārtas, kas notiks 4.novembrī. Jau vēstījām, ka pēc tam – 8. un 11.novembrī – notiks Baltijas līgas finālmači starp “Ventspili” un “Liepājas metalurgu”.

Latvijas virslīga.

“Liepājas metalurgs” – “Rīga” 2:0 (0:0).
“Liepājas metalurgs”
– Spole, Ivanovs, Fereira, Zirnis, Kļava, Miceika (Krugļaks, 46.), Tamošausks (Žuravļovs, 80.), Soloņicins, Bleidelis, Karlsons, Toress (Surņins, 89.).
Vārtu guvēji: “Liepājas metalurgs” – Toress (64.), Karlsons (81.).
Brīdinājumi: “Liepājas metalurgs” – Toress (66.), Ivanovs (83.).
Noraidījumi: “Rīga” – Dorošs (12.).

Komentāri

“Liepājas metalurga” galvenais treneris Benjamins Zelkēvičs:
– Pēc sportiskās bedres šodien beidzot kaut kas izlauzās uz āru. Spēles gaitā viss notika, taču pietrūka noslēguma. Tomēr bija sajūta, ka vārti briest. Sevi labi parādīja Toress. No psiholoģiskā viedokļa šī uzvara bija ļoti vērtīga.

“Rīgas” galvenais treneris Sergejs Semjonovs:
– 12.minūtē tiesnesis ne par ko noraidīja mūsu futbolistu un salauza spēli. Mums bija arī citas grūtības, piemēram, nevarēja spēlēt četri pamatsastāva futbolisti. Turpināsim cīņu par medaļām.

Ints Grasis,
“Kurzemes Vārds”

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz