Papildināts – “Liepājas metalurgs” futbolisti ar smagu uzvaru sāk “LMT Virslīgas” sezonu

14.03.2009 19:59

Jauno Latvijas futbola čempionāta – “LMT Virslīgas” sezonu sestdien ar smagu uzvaru uzsāka “Liepājas metalurgs” komanda, kas ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja “Olimps”/RFS vienību. Uzvarētājiem vārtus guva Maksims Rafaļskis un Ģirts Karlsons, bet “Olimps”/RFS komandā precīzi sita Aleksandrs Perepečko.

Spēles sākumā ritēja līdzīga spēle, pārsvarā iztaustot pretinieku vājās vietas. Taču sākotnēju mieru izjauca “Olimps” spēlētājs Aleksandrs Perepečko, kurš ar lielisku sitienu atklāja rezultātu (bumba trāpīja pa stabu un ielidoja vārtu tīklā). Turpmāk neliels pārvsars piederēja liepājniekiem, kas vairākkārt ar centrējumiem radīja sajukumu pretinieku soda laukumā, tomēr labi savā soda laukumā darbojās vārtsargs Koļinko un “Olimps” aizsargi. Olimpiešiem bija iespēja palielināt pārsvaru, taču tas neizdevās, par ko acumirklī tika sodīti – ar ne mazāk filigrānu sitienu kā Perepečko Maksims Rafaļskis izlīdzināja rezultātu.

Otrais puslaiks iesākās ar nelielu “Olimps” pārsvaru, taču 59.minūtē Andreja Štolcera kārtējā nesavaldība maksāja dārgi – otrais brīdinājums, līdz ar to komanda atstāta mazākumā. Treneri veica spēlētāju maiņas, pārkārtojot spēli. “Liepājas metalurgs” daudz uzbruka, taču bez asuma. Ar n-tajiem centrējumiem soda laukumā lieliski tika galā vārtsargs Aleksandrs Koļinko. Tomēr piecas minūtes pirms mača beigām kurzemniekiem uzvaru izrāva Kristaps Grebis, kurš ar akrobātisku sitienu pāri sev ieraidīja bumbu tālajā vārtu stūrī. Aleksandrs Koļinko bija bezspēcīgs. Spēle noslēdzās ar “Metalurgs” uzvaru r 2:1, taču pēc spēles satura “Olimps” nebūt nebija sliktāki.

Olimps/RFS – SK Liepājas metalurgs 1:2 (1:1)

Vārti: Perepečko 7′ – Rafaļskis 41′, Grebis 85′
Brīdinājumi: Štolcers 27′, 59′, Kostjuks 40′, Astafjevs 55′, Koļinko 44′ –Rafaļskis 13′, Prohorenkovs 47`
Noraidīts: Štolcers 59′
Olimps: Koļinko, Klimovičs, Petrenko, Kostjuks, Škoļnikovs, Maprenkovs, Štolcers, Astafjevs, Miholaps, Perepečko, Sputajs (Pētersons 60′)
Liepājas metalurgs: Spole, Kirhners (Kamešs 61′), Kļava, Zirnis, Prohorenkovs, Rafaļskis, Tamošauskas, Soloņicins (Ivanovs 68`), Surņins, Karlsons, Grebis.