Piektdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Papildināts – “Liepājas metalurgs” pārliecinoši pieveic pastarīti “Olimpu”

08.10.2007 18:19

0

Saprotot, ka katrs zaudēts punkts var nozīmēt atvadas no kārotajām zelta medaļām, “Liepājas metalurga” futbolisti pirmdien nekādus ļaunus jokus neizspēlēja un pārliecinoši pārspēja “Olimpu”. Kā saka, uzvarētāju sastāvu nemaina, un pēc šī principa, uzsākot spēli pret “Olimpu”, vadījās arī metalurgu galvenais treneris Benjamins Zelkēvičs. Laukumā devās tie paši futbolisti, kas pret “Rīgu”.

Pirmajā puslaikā liepājniekiem bija liels pārsvars, mūsējie izpildīja septiņus stūra sitienus, guva divus vārtus un vismaz tik pat varēja gūt vēl. Vienā no epizodēm Karlsona ar galvu raidītā bumba, atduroties pret pārliktni, atsitās pret zemi un atlēca laukumā. Bija futbolisti, kuriem likās, ka bumba pabija aiz vārtu līnijas, taču līnijtiesnesis nebija paspējis ieņemt vietu laukuma stūrī un lēma, ka vārtu guvuma nebija.

Puslaika vidū pēc Toresa izpildītā stūra sitiena un atkārtota centrējuma gluži vai līdaciņā ar galvu bumbu vārtos trieca Miceika, bet puslaika izskaņā Tamošauska no 25 metriem raidītā bumba atsitās pret mājinieku futbolista muguru un ielidoja vārtos – 2:0. Spēles pirmajā daļā vēl labas iespējas mainīt rezultātu bija Bleidelim, Karlsonam un Toresam.

Pēc pārtraukuma lietus samērcētajā laukumā “Olimpa” futbolisti aktivizējās, ieguva tiesības izpildīt pāris stūra sitienu un pāris reizes arī bīstami sita pa metalurgu vārtiem, taču gūt panākumu tā arī nespēja. Savukārt mūsu komandas kapteinis Soloņicins caururba mājinieku sieniņu pēc tiešā brīvsitiena pie 16 metru līnijas un trešo reizi “Olimpa” vārtu vīrs Māliņš bija bezspēcīgs. Labas izdevības pārsvaru palielināt bija arī Karlsonam un Krugļakam.

Nākošo spēli “Liepājas metalurgs” aizvadīs pēc divām nedēļām – 22.oktobrī – Liepājā viesosies “Skonto”, bet līdz tam puse mūsu komandas futbolistu aizstāvēs izlases krāsas, Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačos cīnoties Īslandē un Dānijā.

Latvijas virslīga.

“Olimps” – “Liepājas metalurgs” 0:3 (0:2).
“Liepājas metalurgs”
– Spole, Ivanovs, Fereira, Zirnis, Kļava, Miceika, Tamošausks, Soloņicins, Bleidelis (Laktionovs, 68.), Karlsons (Surņins, 84.), Toress (Krugļaks, 74.).
Vārtu guvēji: “Liepājas metalurgs” – Miceika (26.), Tamošausks (43.), Soloņicins (58.).

Ints Grasis,

Pēc savainojuma ierindā pilnvērtīgi atgriezies un vārtu garšu atguvis lietuviešu leģionārs Darjus Miceika.