Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

Pārbaudes mačā 11 vārti

08.08.2017 07:06

Pēc futbola kluba “Babīte/Dinamo” izslēgšanas no Latvijas futbola virslīgas, turnīra kalendārs ir kļuvis neritmisks, un pagājušajā nedēļā FK “Liepāja/Mogo” palika bez oficiālu spēļu prakses. Šo tukšumu kalendārā liepājnieki aizpildīja ar kontroles maču pret pirmās līgas vienību “Tukums 2000/TSS”, ko mūsējie sagrāva ar rezultātu 11:0 (4:0).

“Liepāja/Mogo”: Raļkevičs (Zviedris), Ivanovs (Gejs, Hmizs), Kļava (Tomkovičs), Tomičs (Jurkovskis), Kārkliņš (Keita), Zviadadze (Strumija), Diops (Lebamba), Grebis (Karlsons), Eristavi (Afanasjevs), Ševčuks (Karašausks), Ķigurs (Torress).

Tukumnieki pirmās līgas kopvērtējumā noslēdz vadošo četrinieku, no līdera “Grobiņas SC” atpaliekot 6 punktus, tiesa, trīs egļu pilsētas futbola vienībai ir viena spēle rezervē.

Pirmajā puslaikā Tamazs Pertija tā saucamā “Hidrolata” stadionā notikušajā mačā laukumā laida pēdējā laikā mazāk spēlējošus futbolistus, bet spēku samērs tāpat bija nomācoši par labu liepājniekiem. Rezultātu atklāja Ivanova precīzs sitiens ar galvu, un arī turpinājumā mājinieki kontrolēja notikumus cīņā, paši pirmajā puslaikā gūstot vēl trīs golus, bet pie Raļkeviča sargātajiem vārtiem neviena bīstama momenta neesot bijis, vēsta Liepājas klubs.

Pēc pārtraukuma “Liepāja/Mogo” nomainīja visus laukuma spēlētājus, un svaigie spēki mājiniekiem nodrošināja vēl iespaidīgāku pārsvaru. Sešus no liepājnieku otrā puslaika septiņiem vārtiem guva Artūrs Karašausks.

Sestdien, 12. augustā, pulksten 19 “Liepāja/Mogo” savā laukumā tiksies ar šovasar pastiprināto komandu “RFS”. Mūsējo šās nedēļas oponentu rindas ir papildinājis nesenais Latvijas izlases kandidāts, uzbrucējs Eduards Višņakovs, kura iepriekšējās darbavietas ir Beļģijas un Polijas augstāko līgu vienības, kā arī aizsargs Kaspars Dubra, kurš iepriekš pārstāvēja Baltkrievijas klubu “BATE”.

Pirms virslīgas vakardienas spēles pret “Mettu/Latvijas Universitāti”, publiski izskanēja pieļāvums, ka oficiālā spēlē laukumā varētu atgriezties pēdējo gadu Latvijas potenciāli labākais futbolists, bet savainojumu dēļ ilgstoši nespēlējušais Maskavas “CSKA” kādreizējais pussargs Aleksandrs Cauņa.