Pārliecinoša uzvara ar papildspēku piesaistīšanu

19.09.2006 19:08

0

“Liepājas metalurga” dublieri Latvijas futbola čempionāta 1.līgā savā laukumā ar 3:0 (2:0) pārspēja komandu “Dinaburg/Zemessardze”. Tādējādi metalurgi revanšējās par pirmajā riņķī piedzīvoto zaudējumu izbraukumā ar 0:2. Ja toreiz mūsējo pretinieki bija pastiprinājuši savu sastāvu ar virkni komandas “Dinaburg” spēlētājiem, tad šoreiz abas komandas atradās mainītās lomās. Liepājnieku rindas bija papildinājuši trīs spēlētāji, kuri reti tiek pie spēlēšanas virslīgā – Arturs Rimkēvičs, Jevgēņijs Kecs un Antons Jemeļins.

Lielā mērā tieši ar šo spēlētāju pūlēm mūsējie ieguva izšķirošo pārsvaru. Kecs guva vārtus pats, kā arī pēc viņa izpildītā stūra sitiena bumbu savos vārtos pielaboja viesu aizsargs. Otrā puslaika sākumā Rimkēvičs soda laukumā piespēlēja Kecam, viņš atspēlēja bumbu Jemeļinam, kurš ar raidījumu no soda laukuma robežas guva pēdējos vārtus mačā, bet aptuveni 20 minūtes līdz spēles beigām visi trīs tika nomainīti, laukumā dodot vietu Liepājas jauniešiem.
Cīņu vēroja arī abi “Liepājas metalurga” galvenās komandas treneri – Benjamins Zelkēvičs un Vladimirs Osipovs, kas mača gaitā deva norādījumu Viktoram Lukinam pamainīt Antona Jemeļina pozīciju laukumā – no aizsardzības centrā viņš tika pārvietots uz vidējās līnijas flangu, bet tad – uz balsta pussarga posteni.
Nākamo spēli “Liepājas metalurgs 2” aizvadīs rīt pret “Olimpa” futbolistiem, kas neatkarīgi no atlikušo deviņu maču iznākuma, nākamsezon sev jau ir nodrošinājuši vietu virslīgā.