Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Dienvidkurzemes FK” pārliecinoši pieveic baušķeniekus

“Dali Dali” 3. līgas Rietumu zonas spēlē “Dienvidkurzemes FK” Grobiņas pilsētas stadionā pārliecinoši ar 6:1 (4:0) uzvarēja “Bauskas BJSS/Mēmele”.

Ilustratīvs (Foto: Publicitātes)
14.06.2022 06:00

“Dienvidkurzemes FK” sastāvs: Muižnieks, Nagornijs (Žigus), Stonis (Jansons), Inge, Vasiļjevs, J. Freimanis (Poškus), R. Freimanis (Kiršteins), Hūns, Zalonskis (Mārtiņsons), Tiškus (Legzdiņš), Pakulis (Grasmanis).

Jau cīņas trešajā minūtē viesi palika mazākumā, kad sarkano kartīti nopelnīja baušķenieku vārtsargs Ardis Māskis. Turklāt pretinieki uz Grobiņu bija atbraukuši ar 12 spēlētājiem un bez rezerves vārtsarga.

Mūsējie jau pirmajā puslaikā nokārtoja visus jautājumus par uzvarētāju šajā duelī. Laukuma saimniekiem mača pirmajās 45 minūtēs ar diviem rezultatīviem sitieniem izcēlās Renalts Freimanis, bet reizi pretinieka cietoksni iekaroja Dans Hūns un komandas kapteinis Henrijs Vasiļjevs.

63. minūtē mājinieki veica uzreiz septiņas maiņas, bet tenisam atbilstošu rezultātu nokārtoja Jānis Stonis un D. Hūns.

“Dienvidkurzemes FK” aizvadītās četrās spēlēs iekrājis sešus punktus un tabulā ieņem 4. vietu. 5. kārtas spēli mūsējie aizvadīs 3. jūlijā, kad Vaiņodes stadionā spēkosies ar JFC “Jelgava”.