Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

Pārspēj skandināviskās rīdzinieces

12.04.2016 07:02

Ar pārliecinošu uzvaru Latvijas Sieviešu futbola līgas sezonu uzsākušas “Liepājas” futbolistes, kas ar 5:1 (3:0) viesos uzvarēja komandu “Riga United FC Ladies”.

“Liepāja”: Kauliņa, Propošina, Tamsone, Čerkes (Antonova), Antipina, Ozola, Šilova (Ļevčenko), Miksone, J. Tarasova, A. Tarasova, Greiere (Gudkova).

Liepājnieces maču pret Rīgas internacionālo vienību, kuras pieteikumā bez latviešu spēlētājām bija arī sešas norvēģietes un pa vienai spēlētājai no Somijas, Dānijas, Zviedrijas un Vācijas, sāka ar pārliecinošu bumbas kontroli, taču lielākoties visi uzbrukumu mēģinājumi pajuka pie pretinieču soda laukuma. Bīstama burzma pie rīdzinieču vārtiem radās 25. minūtē, kad līdz sitiena pozīcijai izrāvās Jeļena Tarasova, kura paripināja bumbu garām vārtsardzei un atklāja mača rezultātu. Divas minūtes vēlāk ar skaistu soda sitienu vārtu augšējā stūrī bumbu ieraidīja Alīna Šilova, dubultojot pārsvaru. Savukārt 36. minūtē pēc Gunas Ozolas piespēles no laukuma centra uzbrukuma smailē tika izvirzīta pieredzējusī Sintija Greiere, kura panāca 3:0. Pirmajā puslaikā viena laba iespēja izcelties bija arī Rīgas komandai, taču glāba mūsu vārtsardze Viviana Kauliņa.

Otro puslaiku mājinieces iesāka aktīvāk, un tas vainagojās ar viņu pirmajiem vārtiem, ko guva somiete Ronja Pehkala, bet spēles beigu daļā J. Tarasova ar sitienu no soda laukuma robežas guva ceturtos vārtus, bet pēc jaunās uzbrucējas piespēles 5:1 panāca viņas māsa un komandas kapteine Anastasija Tarasova.

Tāpat kā pērn, arī šogad SFL piedalās piecas komandas, kas aizvadīs trīs apļu turnīru. Sestdien “Daugavas” stadiona rezerves laukumā pulksten 14 liepājnieces uzņems “RFS/46. vsk.”.