Grobiņnieki pārspēj virslīgas līderu dublierus

”Optibet” Nākotnes līgas 14. kārtas spēlē Jāņa Daliņa stadionā ”Grobiņas SC/LFS” ar 3:2 (2:1) pieveica ”Valmieru FC-2/VSS”, kura turnīra tabulā atrodas 3. vietā.

18.08.2022 06:00

Grobiņas SC/LFS” sastāvs: Šukste, Kurtišs (Sāmietis), Ziemelis (Rodrigo Gaučis), Ivo Gaučis, Družiņins, Ceds (Pirktiņš), Andersons, Krušatins, Tumanovs, Džeriņš (Mikuļskis), Knapšis.

Pirmajā puslaikā pēc Marka Kurtiša un Andra Krušatina precīziem raidījumiem mūsējie panāca 2:0, bet 38. minūtē Kristers Čudars samazināja rezultāta starpību.

Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Emīls Knapšis atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet kompensācijas laika trešajā minūtē mājinieki realizēja 11 metru soda sitienu.

Grobiņnieki Nākotnes līgas turnīrā iekrājuši 24 punktus un turnīra tabulā saglabā 4. pozīciju.

20. augustā dzērves savā laukumā uzņems ”RFS-2”, bet 13. augustā Latvijas kausa ceturtdaļfinālā Liepājas ”Daugavas” stadionā ”Grobiņas SC/LFS” uzņems ”Skanstes SK”.