FK ”Nīca/OtankiMill” pārsvaru izsēja, bet uzvaru nosargāja

Latvijas ”Optibet” telpu futbola virslīgas devītās kārtas mačā FK ”Nīca/OtankiMill” izbraukumā ar 6:5 (3:2) uzvarēja FK ”Raba” un turnīra tabulā saglabāja 3. vietu. Cīņas gaitā mūsējie panāca četru vārtu pārsvaru, tomēr galotnē to izsēja un uzvarēja ar neliela izbīļa devu.

06.12.2022 06:06

Viesi ātri izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru, kad otrajā minūtē mūsējos vadībā izvirzīja Raivis Svilis, bet vēl pēc divām minūtēm mājinieki raidīja bumbu savos vārtos.

Līdz pirmā puslaika vidum laukuma saimnieki izlīdzināja rezultātu, bet jau pēc nepilnas minūtes nīceniekus vēlreiz vadībā izvirzīja Daniels Sērmoliņš.

Otrajā puslaikā viesi panāca 6:2 un šķita, ka uzvara atnāks ar fanfaras skaņām, tomēr mājinieki tā nedomāja un atjaunoja intrigu.

Vispirms mūsējo labā ar vārtu guvumiem izcēlās D. Sērmoliņš, Valdis Nicis un Aleksis Kristaps Rozenbergs, bet tobrīd līdz mača beigām bija atlikušas sešas minūtes.

Turpinājumā divu minūšu laikā ”Rabas” futbolisti deficītu samazināja līdz minimumam un cīņas pēdējā minūtē viesi bija spiesti nedaudz panervozēt. Minimālo handikapu mūsējie nosargāja un regulārajā turnīrā izcīnīja piekto uzvaru.

17. decembrī FK ”Nīca/OtankiMill” izbraukumā sacentīsies ar TFK ”Salaspils”, kam 8. oktobrī savā laukumā piekāpās ar 2:3.