Pārtrauca piecu zaudējumu sēriju

23.07.2019 07:02

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas spēcīgākās grupas izbraukuma mačā “Grobiņas SC” ar 3:1 (1:1) pieveica komandu “Balvi SC”.

“Grobiņas SC”: Mazūrs, Bespjorstovs, R. Stankus (Ostelis), Gladiļins (Ašmanis), Gucs, Kleinbergs, R. Freimanis (Teretenko), E. Freimanis, J. Jēkabsons, Tumanovs, Knapšis.

Kopš 18. maija panākuma savā laukumā ar 3:1 pret Rīgas dinamiešiem grobiņnieki bija zaudējuši piecas pirmās līgas spēles pēc kārtas.

Virslīgas pirmajā aplī dzērves sagrāva Balvu futbolistus ar 9:1, bet abu komandu šīs sezonas otrās savstarpējās spēles rezultātu 12. minūtē, pretēji spēku samēram un mača loģikai, atklāja turnīra pastarīši.

Viesi atspēlējās pēc Toma Guca vārtiem 21. minūtē, savukārt Edgars Freimanis 57. minūtē Grobiņas komandu izvirzīja vadībā. Mūsējo pārsvaru 85. minūtē nostiprināja Emīls Knapšis.

Sestdien, 27. jūlijā, “Grobiņas SC” uzņems savu tuvāko sekotāju “New Project”.