Kristera Tobera klubam pārtrūka trīs uzvaru un trīs maču neielaisto vārtu sērija

Polijas futbola čempionāta augstākajā līgā pārtrūkusi Liepājas futbola audzēkņa Kristera Tobera kluba Gdaņskas “Lechia” trīs uzvaru un trīs maču neielaisto vārtu sērija. Ekstraklases 20. kārtas izbraukuma spēlē gdaņskieši viesos cīnījās neizšķirti 2:2 ar vienību “Podbeskidzie”.

09.03.2021 06:02

Andris Sudmalis

“Lechia” 19. kārtā smagā cīņā tikai ar 1:0 pārspēja turnīra pastarīti “Stal”, bet šajā mačā tikās ar vienību, kas līgas kopvērtējumā ieņem priekšpēdējo pozīciju.

Spēles rezultātu 31. minūtē atklāja mājinieki, kuri realizēja 11 metru soda sitienu, bet K. Tobera klubs atspēlējās neilgi pirms pārtraukuma – 44. minūtē vārtus guva brazīlietis Konradu.

Piecas minūtes līdz pamatlaika beigām poļu aizsargs Bartošs Kopačs pēc soda sitiena ar galvu izvirzīja Gdaņskas klubu vadībā, taču jau pēc trim minūtēm mājiniekiem neizšķirtu izrāva Kamils Biļinskis, kurš 2018. un 2019. gadā pārstāvēja “Rigu”.

Tobers šajā epizodē centās bloķēt sāncenša raidījumu, tomēr uzbrucējs teicami iegrieza bumbu tālajā apakšējā stūrī, un tā skaisti aplieca mūsējo aizsargu.

Kristers Tobers centra aizsargu pāri atkal veidoja kopā ar horvātu Mario Maloču. Mūsējais 51. minūtē nopelnīja dzelteno kartīti.

Kovērtējumā “Lechia” joprojām ieņem 4. vietu, bet Gdaņskas vienība tikai par 1 punktu apsteidz “Zaglebie Lubin”, savukārt par 2 punktiem mazāk ir trim klubiem.

“Lechia” sestdien viesos spēkosies ar Krakovas vienību “Wisla”.