Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Pastarīšu duelī FK “Karostai” neizšķirts

Latvijas futbola 2. līgas atliktajā devītās kārtas spēlē Liepājas “Olimpijas” stadionā sacentās Rietumu zonas pastarītes – FK “Karosta” un FK “Ķekava/Auda”.

Ilustratīvs (Foto: Publicitātes)
21.07.2023 06:01

Liepājnieki līdz šim deviņās spēlēs bija izcīnījuši vien četrus punktus, bet ķekavnieki šosezon vēl pie punktiem nebija tikuši. Šoreiz pretiniekiem nelāgo tradīciju izdevās lauzt, un pēdējās vietas ieguvēji no Liepājas aizbrauca ar vienu punktu – spēles rezultāts 1:1 (1:1). Abi vārti tika gūti pirmajā puslaikā.

Mūsējiem 21. minūtē izcēlās Nauris Dobelis, bet viesiem līdzsvaru 36. minūtē panāca Dāniels Āboliņš-Auzuleja. Pēc šīs cīņas abas vienības saglabāja savas vietas turnīra tabulā. “Ķekava/Auda” ar vienu punktu ir astotie, bet “Karosta” ar pieciem punktiem atrodas 7. pozīcijā.

Nākamās kārtas spēles abas mūsu 2. līgas vienības aizvadīs 23. jūlijā. “Karosta” viesos sacentīsies ar “Aliance”, bet “Liepāja 2” savā laukumā uzņems “PPK/Betsafe”.

FK “Karosta” sastāvs: Lanka, Konovalovs (Kņūts), Svilis, Kovaļskis, Moseičenko, Šlampe (Urtāns), Nicis (Lākutis), Skripko, Kučma, Dobelis, Sērmoliņš.