“Pendeļu” kaujas Rīgā

13.10.2009 07:01

Nedēļas nogalē Rīgā norisinājās Latvijas futbola čempionāta finālturnīrs, kurā 3. vietā ierindojās Liepājas komanda “Coldgel/Varavīksne”.

Pirmajā dienā liepājniekiem bija jācīnās pret komandu “RFS/Flaminko”, kas savulaik jau ir spēlējusi pirmajā līgā un pēc nedēļas nogalē notikušajiem mačiem atgriezīsies šajā turnīrā. Rīdzinieki otrā puslaika sākumā izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr mūsējie izrāva neizšķirtu – Kaspars Jurkovskis panāca 1:2, bet Arvils Šēns pamatlaika izskaņā izlīdzināja rezultātu. Pagarinājums netika aizvadīts, bet pēcspēles sitienos lieliski spēlēja “RFS/Flaminko” vārtsargs, un rīdzinieki sērijā uzvarēja ar 3:1.

Cīņa par 3. vietu otrajā līgā starp komandām “Coldgel/Varavīksne” un “Gulbene 2005” sākās pulksten 10, un daudzi spēlētāji laukumā devās vēl miegaini, tomēr spēle bija vārtu gūšanas momentiem bagāta. Izmantot gan izdevās tikai divus no tiem – 15. minūtē Deniss Murins izvirzīja vadībā liepājniekus, bet pēc desmit minūtēm gulbenieši panāca 1:1. Otrajā puslaikā bīstamāk uzbruka mūsējo sāncenši, kas trīsreiz trāpīja pa pārliktni, bet rezultāts vairs nemainījās. Savukārt pendelēs teicami nospēlēja varavīksniešu vārtsargs Igors Tagijevs, kurš atvairīja sāncenšu trīs sitienus, un liepājnieki sērijā uzvarēja ar 7:6, izcīnot 3. vietu 2. līgā.

Turnīra finālā “RFS/Flaminko” ar 3:0 pārspēja FK “Ilūkste”, bet tiesības nākamgad piedalīties pirmās līgas čempionātā izcīnīja abas finālistes.