Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Piekāpās “Ventspilij”, pārspēja “Spartaku”

21.09.2016 07:00

Latvijas futbola virslīgas dublieru čempionāta līdere “Liepāja 2” pagājušajā nedēļā izbraukumā ar 1:2 (0:1) piekāpās turnīra pastarītei “Ventspilij 2”, bet savā laukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja “Spartaka” rezerves sastāvu.

“Liepāja 2” pret “Spartaku 2”: Zviedris, Tumanovs, Gucs, Dobrecovs, Kurtišs (Smetanovs), Džeriņš, Ķigurs, R. Pētersons (Bernāts), Rubezis, Vagančuks (E. Pētersons), Jansons.

Ventspilnieki pēdējā laikā dublieru komandā ļauj spēlēt vairs ne tikai sava kluba gados ļoti jauniem audzēkņiem, bet pie lielāka spēles laika tiek arī virslīgas komandas rezervisti. Tādējādi šī komanda ir jūtami palielinājusi punktu krājumus, tiesa, joprojām samērā stabili turoties kopvērtējuma pēdējā vietā.

Mačā pret mūsējiem dzeltenzilie pirmos vārtus guva 8. minūtē, otros – 68. minūtē, bet “Liepāja 2” pretī lika Mārtiņa Ķigura realizēto 11 metru soda sitienu četras minūtes līdz pamatlaika beigām.

Arī spēlē pret “Spartaku 2”, kas iztika bez būtiskiem papildinājumiem no pirmās komandas, liepājnieku rezultativitāte piekliboja. Vienīgos vārtus mājinieku labā pirmā puslaika pēdējā minūtē guva Toms Gucs, bet vēl no virslīgas spēlētājiem laukumā bija Antons Tumanovs, Dēvids Dobrecovs un Marks Kurtišs.

Svētdien pulksten 14 “Liepāja 2” savā laukumā atkal tiksies ar “Ventspili 2”.