Vējš: D 4.3 m/s

Vārdadiena: Leopolds, Unda, Undīne

Pieredze ņem virsroku

Atslēgvārdi futbols

Latvijas futbola pirmajā līgā "Liepājas metalurga 2" futbolisti savā laukumā ar 1:3 (0:1) zaudējuši Rīgas komandai "METTA/LU". Liepājnieku treneris Jānis Intenbergs pastāstīja, ka rīdzinieku rindās spēlējuši vairāk pieredzējušo futbolistu, tādēļ arī izpaudies viesu pārākums divcīņās. Tiesa, kopumā spēle bijusi līdzīga, un interesanti, ka pa metalurgu vārtu četrstūri "METTA/LU" futbolisti trāpīja tikai četras reizes un trīs no šiem sitieniem sasniedza mērķi, turklāt visus vārtus rīdzinieki guva pēc tālsitieniem, kurus nespēja atvairīt mūsu vārtu vīrs Aleksejs Laptevs, kas, starp citu, ir arī jauno vārtsargu treneris.

Pēc tam pirmajā puslaikā zaudētajiem vārtiem tūlīt pēc pārtraukuma izlīdzinājumu panāca Vjugars Askerovs, tomēr, lai arī mūsējie biežāk apdraudēja pretinieku vārtus, liepājniekiem izvirzīties vadībā nesanāca, gluži pretēji – viesi pēc veiksmīgiem pretuzbrukumiem guva vēl divus vārtus.

Nākamo spēli "Liepājas metalurga" pirmās līgas komanda aizvadīs jau šodien, kad izbraukumā tiksies ar komandu "Kauguri/Multibanka".