Trešdiena, 3. jūnijs Ineta, Inta, Intra
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Pietrūkst laukumu visiem futbolistiem

Pietrūkst laukumu visiem futbolistiem
Foto: Ģirts Gertsons
17.06.2019 07:06

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

96 komandas no sešu valstu 43 futbola akadēmijām trīs dienu garumā Liepājā pulcējās populārākajā starptautiskajā bērnu futbola turnīrā “Dobrecova kauss”, kur, šoreiz klātesot simtiem vecāku līdzjutēju lomā, spēkiem mērojās zēni un meitenes četrās vecuma grupās.

Turnīrs norisinājās gandrīz visos pilsētas futbola laukumos, arī Grobiņā, bet atklāšanas parādē jaunie futbolisti devās stadionā “Daugava”, lai atklātu simbolisko Liepājas un Krievijas futbolistu draudzības spēli.

Gaisotne vērienīgajos futbola svētkos, kas Liepājā norisinās jau devīto vasaru, ir ļoti pozitīva, dažbrīd vecāki līdzjutēji aizraujas pat vairāk nekā jaunie futbolisti. “Turnīrs aug gan organizatoriskajā plāksnē, gan dalībnieku skaita ziņā. Šajā nedēļas nogalē uzņemam 96 komandas, bet augustā, kad notiks sacensības citām vecuma grupām, jau sagaidām vairāk nekā simts komandas. Tāda vērienīga turnīra organizēšanā Liepājā jau sāk pietrūkt stadionu, un šogad daļa no spēlēm notiek arī Grobiņā. Iespējams, nākotnē būs vēl jāpaplašina stadionu ģeogrāfija,” pastāstīja “Dobrecova kausa” organizators, bērnu futbola treneris Ingus Lukovičs.

Septīto reizi “Dobrecova kausā” piedalās baltkrievu “BATE” jaunie futbolisti, bet pirmo reizi atbraukuši arī ukraiņi. I. Lukovičs norāda, ka vairums viesu slavē Liepājas lieliskos spēles apstākļus un jūras tuvumu. “Vienā no starptautiskiem turnīriem iznāca spēlēt pret Ingus Lukoviča komandu, un viņš uzaicināja atbraukt uzspēlēt uz Liepāju. Jau piekto gadu mēs ierodamies uz šīm sacensībām. Gadu no gada redzu, ka turnīra kvalitāte aug, tāpat paplašinās klubu ģeogrāfija. Mūsu debijas turnīrā 2015. gadā mēs izcīnījām 2. vietu, turpmāk godalgotās vietās ielauzties nav izdevies, bet šogad mērķis ir uzvarēt. Braucot uz “Dobrecova kausu”, jau iepriekš zinām, ka organizatoriski viss būs lieliski nokārtots, būs spēcīgi pretinieki. Šogad mēs ieradāmies jau nedēļu pirms turnīra un noorganizējām treniņnometni. Sportistiem līdzi dodas arī vecāki, un viņi šinī laikā izbauda pilsētas jaukumus kā tūristi,” pastāstīja treneris Romāns Tarasovs no Kaļiņingradas.

Bet liepājnieks Aleksejs Laptevs saka: “Vēlos, lai mani puiši iegūtu starptautisku pieredzi, šeit ieradušies dažādu skolu pārstāvji. Tā būs vērtīga pieredze, ko nevaram iegūt pašmāju čempionātā. Puiši jūt satraukumu, bet tas ir normāls stāvoklis sportistiem. Es savukārt pārdzīvoju, lai mēs gūtu punktus un parādītu pretiniekiem, ka esam laba komanda.”

Liepājnieku šoreiz starp turnīra līderiem nebija, bet komandu pārstāvji uzsvēra gūtās spēļu prakses nozīmīgumu un arī lielisko futbola svētku atmosfēru, ko tepat pašu mājās nopietnā turnīrā ir iespēja izbaudīt bērniem un vecākiem.

Foto galerija

6 komentāri

2019-06-18 14:20

jaunā futbolista opaps: Ļoti labs un pozitīvs pasākums. Ar lielu interesi sekoju mazdēla spēlei uz laukuma. Tomēr ir svarīga lieta par ko organizātoriem nopietni jāpadomā. Sestdien biju Grobiņas laukumā, svētdien stadionā Olimpija un nekur neredzēju nevienu medicīnas darbinieku. Ja ar kādu spēlētāju uz laukuma kas notika, tad kaut ko mēģināja darīt tiesnesis vai arī piesteidzās kāds no komandas, kas nu noteikti nebija mediķis. Svētdien Ikšķiles komandas spēlētājs guva traumu un man nesaprotamu iemeslu dēļ tiesnesis neļāva viņu aizvest no laukuma komandas biedriem. Tad piesteidzās kāda sieviete ar aerosola baloniņu (liekas ka no pretinieku komandas) un uzpūta kājai. Pēc tam zēns palika turpat uz celiņa līdzās laukumam, līdz pats saviem spēkiem aizgāja. Domāju , ka mūsu bērnu veselība ir pirmajā vietā un par medicīnisko aprūpi vajadzētu nopietni padomāt jau augustā, kad būs Dobrecova kausa otrs posms.
Bet kopumā:Paldies organizātoriem un jaunajiem futbolistiem par jauko pasākumu.

2019-06-18 16:25

Vecāks: Bez med personāla nedrīkst organizēt sacensības, tie ir Mk noteikumi. Tātad rupjš noteikumu pārkāpums.

2019-06-18 18:12

Dobrecova cup: Labdien, cienījamais futbolista opap!
Paldies par Jūsu viedokli.
Vēlamies informēt, ka katrā stadionā, kurā norisinās turnīrs, atrodas medicīnas personāls un par bērnu veselību turnīra laikā tiek domāts.

2019-06-19 08:29

Ciska: Futbols ir modes lieta. Reti, kuru puiku vecāki nav aizsūtījuši bumbu spārdīt :) Reti, kurš vispār ieklausās savā bērnā un sūta viņam piemērotā un interesējošā sportā. Katrs otrais puika ir kaut pamēģinājis iet futbolā :)

2019-06-19 12:55

es ar liepājnieks: CISKA, ja nezināji, tad futbolā nevis iet, bet futbolu spēlē!

2019-06-19 18:47

To ciskai: Kāds futbols ir modes lieta??? Tas ir viens no sporta veidiem, kuri tiek visi bērni. Spēlē visi. Tas ir nabagu sporta veids vai nu dažu bērnu fanātisms. Mani trīs dēli nekad nav izteikuši velmi spēlēt futbolu. Futbolā nav kur attīstīties. Futbolistu ir daudz, jūra ar bērniem uz laukumiem. Bet jēga? Attīstības nākotnē nav.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz