Vējš: R 2.0 m/s

Vārdadiena: Magda, Magone, Mērija

Atspēlēja tikai divus vārtus

Atslēgvārdi futbols | grobiņas sc

"Grobiņas SC" savu pirmo mājas spēli Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā aizvadīja Liepājas "Daugavas" stadiona rezerves laukumā, kur ar 2:4 piekāpās komandai "Daugavpils/Progress".

"Grobiņas SC": Vīksna, Pirktiņš, Bespjorstovs, Stankus, Džeriņš (Tīls), J. Jēkabsons, Tumanovs (R. Freimanis), Teretenko (Sāmietis), E. Jēkabsons (L. Norenbergs), Knapšis (J. Freimanis), Gladiļins.

Daugavpilieši, kuri ir vieni no turnīra galvenajiem favorītiem, savus pirmos vārtus guva savā faktiski pirmajā bīstamajā uzbrukumā16. minūtē. Savukārt izšķirošo pārsvaru viesi nodrošināja otrā puslaika ievadā, kad 16 minūšu laikā iesita vēl trīs golus. Divreiz šajā mačā precīzs bija Koadiu, vienreiz Karmona, bet vienus vārtus guva Daugavpils komandā spēlējošais liepājnieks Askerovs.

Mājinieki pretī lika ne tik sliktu bumbas kontroli, tomēr dzērvēm pārlieku reti izdevās saasinājumi uzbrukuma zonā. Rezultāts krietni pieklājīgāks kļuva mača pēdējās piecās minūtēs, kad īsā laikā ar gūtiem vārtiem atzīmējās grobiņnieku uzmainītie dvīņubrāļi Jānis un Renalts Freimaņi.

Sestdien, 5. maijā, "Grobiņas SC" viesos tiksies ar "Smilteni/BJSS".