Trešdiena, 11. decembris

Vārdadiena: Valdemārs, Valdis, Voldemārs

Galotnē izrāva punktu

Atslēgvārdi futbols | 1625 Liepāja | pirmā līga

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas izbraukuma spēles galotnē FK "1625 Liepāja" atspēlēja divu vārtu deficītu un cīnījās neizšķirti 3:3 (0:2) ar "Salaspili".

FK "1625 Liepāja": Volgemuts, Pirktiņš, Gusevs, Otaņķis, Kučma, Liatukas (Božis), Zaicevs, Zirnis, Freimanis (Aržeņinovs), Makela, Askerovs.

Salaspils komandas labā visus trīs vārtus guva talantīgais liepājnieks Daniils Hvoiņickis, kuram sākotnēji Salaspils bija paredzēta kā īslaicīga pieturvieta ceļā uz Vāciju, tomēr galu galā Roberta Čilingarjana mazdēls šajā vienībā ir uzkavējies līdz pat sezonas izskaņai.

Pirmā puslaika 10. un 30. minūtē viņš mājiniekiem nodrošināja divu vārtu pārsvaru, kurš līdz minimumam saruka pēc Edgara Freimaņa gūtajiem vārtiem 61. minūtē. Hvoiņickis pēc astoņām minūtēm atjaunoja laukuma saimniekiem divu vārtu vadību, atstājot viesiem tikai aptuveni 20 minūtes, lai izglābtos.

Mūsējiem ar šo laiku pietika viena punkta izraušanai. Vispirms Askerovs 73. minūtē realizēja pendeli, bet 83. minūtē panāca neizšķirtu 3:3.

Šajā kārtā uzvarēja pirmās līgas visas trīs līdervienības, tādējādi laupot FK "1625 Liepāja" izredzes kaut uz bronzas medaļām. "Caramba/Dinamo" ar 10:1 saplosīja "Jēkabpili", "Valmiera Glass" tikai ar 1:0 pārspēja "Ogri", bet "Rīgas Futbola skola" ar tādu pašu minimālu rezultātu pieveica "Staiceles bebrus".

Sestdien, 24. oktobrī, pulksten 17 liepājnieki uzņems "Rēzeknes FA".