Vējš: ZA 3.9 m/s

Vārdadiena: Estere, Hermīne, Liepa

Izniekoja solīdu pārsvaru  (6)

Atslēgvārdi fk 1625 liepāja | futbols

Mājinieku starta pārsvaru ar komandas otrajiem gūtajiem vārtiem apstiprināja Kristiāns Božis, taču komandas "1625 Liepāja" uzvarai ar 2:0 nepietika.

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas svarīgā spēlē FK "1625 Liepāja" sestdien savā laukumā nenoturēja divu vārtu pārsvaru un ar 2:3 (2:0) zaudēja komandai "Valmiera Glass".

Abu komandu iepriekšējā tikšanās reizē pagājušās sezonas pēdējā kārtā liepājnieki nenoturēja 2:0 pārsvaru, spēle beidzās neizšķirti 2:2, un Liepājā izcīnītais punkts ļāva valmieriešiem izcīnīt pirmās līgas bronzas medaļas.

Toreizējā mača notikumi nāca prātā arī sestdien. Pirmajā puslaikā, it sevišķi tā ievadā, "1625" spēlētāji reti ļāva viesiem pietuvoties saviem vārtiem, paši radīja labus vārtu gūšanas momentus un paši īpaši nevarēja sūdzēties par savu momentu realizēšanu. Posāno 17. minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā ar 1:0, bet četras minūtes vēlāk Božis panāca 2:0.

Asu un fizisku futbolu spēlējošā "Valmiera Glass" gan apliecina, ka ir komanda ar spēcīgu raksturu, kas nepadosies, esot iedzinējos ar palielu, tomēr atspēlējamu vārtu deficītu. Turklāt pirmajā līgā viesos spēlējošas komandas nereti otrajā puslaikā demonstrē saturīgāku futbolu, jo ir piemirsies tālā ceļa nogurums.

Vienus vārtus viesi atguva jau 57. minūtē, cīņa izlīdzinājās, komandas "1625 Liepāja" galvenais treneris Dmitrijs Kalašņikovs laukumā uz maiņu sūtīja vienu no saviem līderiem Jevgēņiju Golovinu. Laiku taktiski pavilka gan nomaināmie futbolisti, gan vārtsargs, taču sportiskās viltības mājiniekiem par labu nenāca. Līdz spēles beigām bija palicis mazāk par 20 minūtēm, kad trīs minūšu laikā divus līdzīgus golus guva valmierietis Alvis Dubovs, un vismaz vienā no šīm epizodēm viņam palīdzēja arī nedroši spēlējošais mājinieku vārtsargs Edgars Potapenko.

Svētdien, 25. maijā, "1625 Liepāja" izbraukumā tiksies ar "Gulbeni", kas šosezon ir uzvarējusi visās astoņās spēlēs.