Vējš: ZA 3.9 m/s

Vārdadiena: Estere, Hermīne, Liepa

Kāpumam patraucēja valmierieši

Atslēgvārdi 1625 Liepāja | futbols | pirmā līga

Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā FK "1625 Liepāja" izbraukumā ar 2:1 (2:0) uzvarēja vienību "Smiltene/BJSS".

Liepājnieki spēles rezultātu atklāja 24. minūtē, kad šoruden rezultatīvi spēlējošais Juris Kučma realizēja 11 metru soda sitienu, bet Kārlis Kņūts pirmā puslaika kompensācijas laikā nostiprināja viesu pārsvaru.

Mājinieki otrā puslaika ceturtajā minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, un slidenais rezultāts saglabājās līdz pat mača beigām, cīņai beidzoties ar liepājniekiem labvēlīgu iznākumu.

Tas gan mūsējiem neļāva pakāpties uz kāroto 3. vietu, jo "Valmiera Glass" negaidīti ar 1:0 apspēlēja "Rēzeknes BJSS", sagādājot pirmās līgas līderei pirmo zaudējumu sezonā.

Līdz ar to starp 3. vietā esošajiem valmieriešiem un 4. pozīcijā esošajiem liepājniekiem saglabājās status quo – mūsējie četras kārtas līdz sezonas beigām no vidzemniekiem atpaliek par vienu punktu.

Sestdien 18. kārtā "1625 Liepāja" viesos tiksies ar "Salaspili", bet valmieriešus gaida nomināli sarežģītāka cīņa izbraukumā pret FK "Tukums 2000".