Vējš: DR 3.0 m/s

Vārdadiena: Meldra, Meldris, Melisa

Trīs punkti, futbolu gaidot  (2)

Atslēgvārdi fk 1625 liepāja | futbols

Uzvaru sezonas pirmajā spēlē komandai "1625 Liepāja" nodrošināja Jevgēņija Golovina gūtie vārti.

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas sezonu ar uzvaru ir sācis FK "1625 Liepāja", kas savā laukumā ar 2:1 (2:1) uzveica komandu "Tukums 2000/TSS".

Liepājas pilsētas dibināšanas gadskaitli savā nosaukumā ietvērušās komandas galvenais treneris Dmitrijs Kalašņikovs nekļūdījās, kad dažas dienas pirms spēles prognozēja: sezonas sākumā būs jāpaļaujas nevis uz labu fizisko kondīciju, bet uz meistarību un pieredzi. Droši vien, ka šim sarakstam var pievienot arī raksturu un cīņassparu, kas lielā mērā ļāva izcīnīt panākumu, savukārt kvalitatīva futbola sestdienas pēcpusdienā bija maz.

No pieteikumā ierakstīta kuplā leģionāru pulka sākumsastāvā laukumā devās divi – centra aizsarga pozīcijā spēlēja Francijas pavalstnieks Patriks Peliganga, bet vidējā līnijā darbojās kanādietis Latveins Andersons. Mača izskaņā uz maiņu laukumā devās Itālijas uzbrūkošais pussargs Fabio Posāno.

Pirmās līgas atgriešanās Liepājā "Daugavas" stadiona rezerves laukuma tribīnē pulcēja šī turnīra standartiem itin kuplu skatītāju pulku. Abas komandas mača vērotājus jau mača pirmajās desmit minūtēs atalgoja ar vārtu guvumiem. Septītajā minūtē nepārliecinoši spēlējošo viesu vārtsargu pārspēja liepājnieks Jevgēņijs Golovins, bet jau dažas minūtes vēlāk tukumnieku saspēle beidzās ar neizšķirta panākšanu.

Plašāk lasiet laikraksta "Kurzemes Vārds" 7. aprīļa numurā.

Ja neredzat avīzes lapas, Jums nepieciešama "Adobe Flash" 9.0.115 versija vai jaunāka. To varat bez maksas lejuplādēt šeit.