Vējš: R 2.1 m/s

Vārdadiena: Zane, Zuzanna

Uz augšu šobrīd neskatās

Atslēgvārdi 1625 Liepāja | futbola čempionāts

Latvijas Futbola čempionāta pirmajā līgā komanda "1625 Liepāja" cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar "Tukums 2000 TTS", vēl vairāk atpaliekot abām turnīra līderēm.

Pēdējā laika liepājnieku sastāva problēmas šajā spēlē jau bija kliedzošas. Diskvalifikācijas dēļ spēlēt nevarēja Gladiļins, bet uz rezervistu soliņa bija tikai divi spēlētāji, no kuriem viens – vārtsargs. Tukumnieki pēdējās spēlēs bija ieguvuši punktus pret turnīra augšgala komandām. Nospēlēja neizšķirti 1:1 pret vicelīderi "Gulbeni" un ar 4:3 uzvarēja "Rīgas Futbola skolu". Arī šo maču laukuma saimnieki iesāka veiksmīgi, 3. minūtē atklājot rezultātu. Pirmajā puslaikā kopumā pārsvars piederēja liepājniekiem, bet otrajā puslaikā to pat varēja nosaukt par nospiedošu, stāsta "1625 Liepāja" galvenais treneris Dmitrijs Kalašņikovs, piebilstot, ka tāds pārsvars viņa vadītajai komandai šajā sezonā bija pirmoreiz. Taču ilgi gūt vārtus un salauzt pretinieku neizdevās, tomēr 80. minūtē pēc standartsituācijas Gusevs ar galvu rezultātu izlīdzināja. Atlikušajā laikā mūsu komandai bija vēl trīs iespējas izraut uzvaru, tomēr nācās samierināties ar punktu šajā spēlē.

"Mierīgi uztveru neizšķirtu tāpēc, ka dažreiz pirms tu skaties uz augšu vajag paskatīties arī uz leju. Ir daudzas komandas, kas jau sen spēlē līgā un ir zemāk par mums. Tas arī ir kaut kāds rādītājs. Tā 4. vieta, kurā pašlaik esam, ir sasniegums, un mums ir jādomā, kā to noturēt līdz sezonas beigām, nevis saķert galvu par to, kāpēc mēs palaidām vēl tālāk Gulbeni un Rēzekni. Ja pēc tam izdosies uzvarēt virkni spēļu un kāda no līderēm sāks zaudēt, tad paskatīsimies arī uz augšu," situāciju vērtē Kalašņikovs.

Sestdien "1625 Liepāja" savā laukumā pulksten 18 tiksies ar "Saldus" futbolistiem.