Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Pirmais klupiens – Valmierā

23.05.2011 06:56

Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā komanda “Liepājas metalurgs 2” piektdienas vakarā viesojās Valmierā un pirmo reizi šosezon zaudēja – 0:1 (0:0).

Savā piektajā spēlē pirmajā līgā šosezon vienīgos vārtus liepājnieki ielaida piecas minūtes līdz mača beigām, kad mājinieki realizēja soda sitienu. Tas arī bija Valmieras futbola kluba spēlētāju vienīgais sitiens vārtu taisnstūrī visa mača laikā. Šajā statistikas rādītājā mūsējie izlīdzinājumu panāca tikai kompensācijas laikā, kad Iļjas Šadčina sitienu laukuma saimnieku vārtsargs atvairīja sev priekšā, bet Kristiāns Božis bumbu gan trieca vārtu tīklā, bet diemžēl no ārpuses. Vienreiz metalurgi guva arī vārtus, bet tiesnesis šajā epizodē Dāvim Ikauniekam fiksēja spēli ar roku.

Toties mūsējie, kuru rindas pastiprināja no kluba virslīgas sastāva aizdotie Toms Mežs, Igors Aleksejevs un Roberts Savaļnieks, dominēja bumbas kontrolē. Liepājnieku pārsvars mača ievadā bija tik liels, ka spēles pirmajās aptuveni 20 minūtēs valmierieši vispār gandrīz nešķērsoja laukuma centra līniju, mūsējie bieži izmantoja piespēles no flangiem, bet uzbrukumiem pietrūka noslēguma. “It kā jau nespēlējām slikti, bet tikai ar bumbas kontroli vien uzvarai nepietiek,” norāda komandas galvenais treneris Jānis Intenbergs.

SFK “Varavīksne” šo kārtu izlaida, bet nākamās spēles Liepājas abas komandas aizvadīs šās nedēļas nogalē – “Liepājas metalurgs 2” sestdien, 28. maijā, pulksten 16 stadionā “Olimpija” tiksies ar Rīgas “RFS”, bet “Varavīksne” svētdien izbraukumā mērosies spēkiem ar Daugavpils “Daugavu”.