Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Pirmajā spēlē panākums

23.03.2010 07:00

Latvijas reģionu telpu futbola čempionāta pusfināla pirmajā spēlē Liepājas komanda “ColdGel/Varavīksne” Grobiņas sporta hallē ar 12:6 (3:2) pārspēja FK “Ozolnieki”.

Liepājas komandas pārstāvis Janeks Kreitāls atzina, ka mača sākums viņa vienībai bijis neierasts, jo viesi izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Tomēr jau līdz pirmā puslaika beigām minimālā vadībā bija koldgelieši, kuri līdz otrā puslaika vidusdaļai pārliecinoši dominēja laukumā, panākot rezultātu 10:2. Tad gan paši palaidušies, gan viesi nedaudz pielikuši, tomēr uzvara katrā zinā bija gana pārliecinoša. Un J. Kreitāls uzskata, ka komandai “ColdGel” noteikti ir jāiekļūst turnīra nākamajā kārtā. Atbildes mačs notiks svētdien, 28. martā, Jelgavā.

Paralēli līdzdalībai Latvijas reģionu telpu futbola čempionātā, kā arī Liepājas pilsētas telpu futbola čempionātā “ColdGel” gaida arī lielā futbola Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālu, kurā liepājniekiem 4. aprīlī Rīgas Olimpiskajā centrā būs jātiekas ar virslīgas komandu “Olimps”. Gatavojoties šai cīņai, liepājnieki ir aizvadījuši divas pārbaudes spēles ar SK “Liepājas metalurgs” dublieriem. Pirmajā mačā “ColdGel/Varavīksne” piekāpās ar 1:7, otrajā uzvarēja ar 4:3.