Pirms sudraba kaujas pieveica skontiešus

17.10.2017 07:09

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas šās sezonas pēdējā spēlē savā laukumā “Grobiņas SC” ar 3:1 (2:0) pārspēja komandu “RTU FC/Skonto Academy”, turpinot cīņu par 2. vietu.

“Grobiņas SC”: Ozols, Džeriņš, Kupčs (Nicis), Freimanis, Knapšis, Stankus, E. Jēkabsons, J.  Jēkabsons, Tumanovs, Krautmanis (Dzintars), Simsons (Trapučka).

Komanda “Valmiera Glass/ViA” sestdien viesos ar 2:0 pārspēja “Tukumu 2000/TSS”, tādējādi kļūstot par pirmās līgas čempioni un izcīnot ceļazīmi uz virslīgu. Turnīra tabulas trīs nākamajām komandām, tajā skaitā arī “Grobiņas SC”, sezonas izskaņā atliek vien cīņa par medaļām un 2. vietu, kas pagarinās sezonu ar pārejas spēlēm par vēl vienu vietu virslīgā pret “Mettu/LU”.

Grobiņnieki aizvadīja sekmīgu pirmo puslaiku, kura 22. un 43. minūtē Jāņa Krautmaņa goli mājiniekiem deva divu vārtu pārsvaru. Viesi 63. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Antons Tumanovs 81. minūtē atjaunoja dzērvēm komfortablāku vadību.

Sestdien, 21. oktobrī, grobiņnieki izbraukumā tiksies ar “Progresu/AFA Olaini”, kas turnīra tabulā ir mūsējo tuvākā sekotāja.