Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Potenciālie jaunpienācēji grauj pretinieku

10.07.2006 08:24

0

Latvijas futbola čempionāta 1.līgā “Liepājas metalurga” dublieru vienība viesos ar 5:0 (2:0) sagrāva savus turnīra tabulas kaimiņus, Rīgas komandu “Eirobaltija”. Spēku samērus laukumā lielā mērā noteica jau liepājnieku sākumsastāvs – metalurgu rindās laukumā devās Andrejs Žuravļovs, Antons Jemeļins, Jevgēņijs Kecs, Nerijs Astrausks, kā arī trīs potenciālie virslīgas jaunpienācēji – divi uzbrucēji Artūrs Rimkjāvičs (Lietuva) un Maksuts Azizi (Slovēnija), kā arī pussargs Beka Žgenta (Gruzija), kurš atrodas Maskavas “Torpedo” vienības spēlētāju sarakstā.

Jau ar spēles sākumu laukumā izpaudās pilnīga mūsējo dominēšana, kas realizējās divos vārtu guvumos. Otrajā puslaikā liepājnieki guva vēl trīs vārtus un izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Varbūt pat svarīgāka par rezultātu ir potenciālo komandas jaunpienācēju varēšana aizvadītajā spēlē. Lietuviešu uzbrucējs jau pirmajā cīņā atzīmējās ar hettriku, kā arī, pateicoties savai miesasbūvei un spēles stilam, komandā izpelnījās iesauku Rūnijs. “Liepājas metalurga” dublieru vienības treneris Viktors Lukins šo spēlētāju raksturoja kā nepiekāpīgu cīnītāju un izteikti uz vārtiem tendētu uzbrucēju.
Labu iespaidu atstājis arī slovēņu uzbrucējs, kura kontā viens vārtu guvums, savukārt gruzīns pagura jau pirmajā puslaikā, un pēc V.Lukina teiktā, viņam jau ir nopirkta biļete atpakaļceļam. Vienus vārtus mūsējo labā guva arī pašmāju futbola audzēknis, aizsargs Dmitrijs Mihailovs.
Nākamo spēli “Liepājas metalurga” dublieri aizvadīs 12.jūlijā, viesos tiekoties ar “Multibankas” vienību.