Premjerlīgā neiekļuva

02.06.2017 06:58

Vladimira Kameša pārstāvētais futbola klubs “Yenisey” pārspēlēs izbraukumā mazāk gūto vārtu dēļ neiekļuva Krievijas futbola premjerlīgā.

Krievijas čempionāta otrās spēcīgākās līgas FNL 3. vietas ieguvējs FK “Yenisey” savā laukumā ar 2:1 pārspēja premjerlīgas 2016./2017. gada sezonā 14. vietu ieguvušo komandu Tulas “Arsenal”, panākumu izraujot 90. minūtē, bet Tulā mājinieki uzvarēja ar 1:0. Divu spēļu summā rezultāts bija neizšķirts 2:2, bet “Arsenal” premjerlīgā noturējās izbraukumā gūto vienu vārtu dēļ.

Liepājnieks V. Kamešs abas spēles sāka pamatsastāvā, bet abās tika nomainīts attiecīgi 83. un 52. minūtē.

Otrajā pārspēļu pārī FNL klubs “SKA” no Habarovskas divreiz cīnījās neizšķirti 0:0 ar “Orenburg”, bet Krievijas Tālo Austrumu armijnieki bija pārāki pēcspēles sitienu sērijā.

Čehijas futbola čempionāta augstākās līgas sezonu Dāvja Ikaunieka klubs “Vysočina” pabeidza ar 0:2 zaudējumu Pilzenes vienībai “Viktoria”, kam šis panākums gan nelīdzēja kļūt par Eiropas 11. spēcīgākās līgas čempioni, jo pēdējā kārtā uzvarēja arī Prāgas “Slavia”. Dāvja klubs 16 komandu konkurencē ierindojās 14. vietā. Tā ir pēdējā drošā pozīcija, kuras ieguvējiem nav jāpamet čempionāta augstākā divīzija.

Abi Liepājas futbola audzēkņi ir izsaukti uz Latvijas futbola izlases divām jūnija spēlēm pret Portugāli un Igauniju.