Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

Punkts Ventas krastos

03.09.2008 18:07

SK “Liepājas metalurgs” futbola komandas dublieri izbraukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:2) ar Ventspils komandas “Vindava” otro sastāvu. Ventspilniekus par īstiem dublieriem gan ir pagrūti nosaukt, jo viņu spēlētāju resursi ir tādi, ka gan virslīgā, gan dublieru turnīrā bieži vien spēlē vieni un tie paši futbolisti.

Pirmajā puslaikā laukuma saimnieki darbojās produktīvāk par metalurgiem un pelnīti uzvarēja ar 2:1. Štata standartsituāciju izpildītājam Jevgēņijam Koršakovam atrodoties uz rezervistu soliņa, mūsējo labā vienīgos vārtus ar soda sitienu no 30 metru attāluma guva Antons Jemeļins.

Bet pēc pārtraukuma aktīvāki bija liepājnieki, kuru pūles vainagojās ar Denisa Rakela precīzu sitienu, un tie jaunajam uzbrucējam bija trešie vārti trīs dublieru rindās aizvadītajās spēlēs. Denisam bija vēl vairākas iespējas izraut savai komandai uzvaru, bet tās palika neizmantotas.

Svētdien, 7.septembrī, pulksten 17 liepājnieki “Olimpijas” stadionā uzņems komandu “Rīga”, bet nākamajā dienā vairāki mūsējie piedalīsies Latvijas U-20 un pirmās līgas izlases pārbaudes spēlē. U-20 rindās metalurgus pārstāvēs pussargi Jevgēņijs Golovins un Jevgēņijs Koršakovs, kā arī aizsargi Ingus Šlampe un Toms Mežs, savukārt pirmās līgas izlasē iesaukts Maksims Šaļapins.