Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Regulārā turnīra izskaņā “Nīca/OtankiMill” komandai smagākais zaudējums

“Optibet” telpu futbola virslīgas regulārā turnīra 18. kārtas spēli FK “Nīca/OtankiMill” aizvadīja ar vienu sacensību galvenajiem favorītiem “RFS Futsal”. Cīņa norisinājās “Rimi” Olimpiskajā centrā, un mūsējie piekāpās ar 0:12 (0:6).

14.02.2024 07:00

FK “Nīca/OtankiMill” starta sastāvs: Košeļevs, Rozenbergs, Kovaļskis, Skripko, Červoņikovs.

Mājinieki jau pašā cīņas sākumā apliecināja favorīta statusu, kad pēc brazīlieša Eduardu Taborda Duš Santuša jeb Dudu skaista sitiena devītniekā atklāja mača rezultātu.

Arī otrais gols nebija aiz kalniem, bet šoreiz mūsējos pārspēja cits Brazīlijas futbolists Dions Aleks Veroneze Rodrižeri jeb labāk pazīstams kā Bateria.

Pēc rīdzinieku vētrainā sākuma nākamās minūtēs cīņas gaita izlīdzinājās un arī nīceniekiem parādījās pa dažai labai epizodei.

Trešiem ielaistiem vārtiem nebija likumsakarīga pamatojuma, jo īpaši lielu draudu pie mūsējā cietokšņa nebija, tomēr neveiksmīga epizode Pāvelam Košeļevam, un Dudu guva savu otro golu.

Šāds pavērsiens pamatīgi izsita viesus no ritma, un nākamajos divos uzbrukumos rezultāts jau pieauga līdz 5:0.

Ar to kurzemnieku bēdas vēl nebeidzās, un puslaika izskaņā ar netveramu tālsitienu mājinieki padarīja rezultātu jau gaužām nepieklājīgu.

Otrajā puslaikā nīcenieku vārtos stājās Tomass Toms Sprūds, un pēc nospēlētām divām minūtēm arī viņš dabūja sajust Dudu, kā arī Baterias jaudīgos sitienus.

Kļūdu viesiem saspēlē bija pārmērīgi daudz, bet ikkatrs šāds misēklis pārvērtās par reālu draudu mūsējo vārtiem.

Sportiskā intriga jau bija sen kā izčibējusi, tādēļ arī rīdzinieki laukumā vairāk darbojās ar rotaļīgu attieksmi.

Ja pirmajā savstarpējā cīņā otrā puslaika vidū rezultāts vēl bija neizšķirts 4:4 (noslēgumā 4:6), tad atbildes mačā šajā laika posmā tablo vēstīja 0:11.

Mūsējie pie goda vārtiem tā arī netika un regulāro turnīru noslēdza ar smagāko zaudējumu sezonā.