Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

Revanšs izdevās

14.09.2008 14:12

Sestdien komanda “Liepājas metalurgs 2” kādreizējā uzņēmuma “Hidrolat” stadionā Velnciemā tikās ar vienību “Gulbene 2005”, kurai Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas pirmajā aplī viesos zaudēja ar 2:5. Liepājnieki bija apņēmības pilni revanšēties par pārlieku smago neveiksmi, un tas viņiem arī izdevās – 4:3 (3:1).

Ievērojamu teritoriālo pārsvaru spēles pirmajā daļā nevienai no komandām iegūt neizdevās, bumba lielākoties uzturējās laukuma vidusdaļā, un vērā ņemamus vārtu gūšanas momentus sāncenši ilgāku laiku nespēja radīt. Taču, pamazām pierīvējušies viens otram, pretinieki sāncenšu vārtu tuvumā kļuva aizvien biežāki viesi. Gulbeniešiem visgrūtāk klājās ar metalurgu kapteiņa un uzbrukuma līdera Vjugara Askerova nosegšanu. Pēc Denisa Rakela pārcelšanās uz metalurgu dublieriem Vjugars reti kad paliek bez precīziem sitieniem un ir krietni pietuvojies pirmās līgas labāko snaiperu saraksta augšgalam.

Precizitāte un partneri viņu nepievīla arī šoreiz, un galu galā laukuma saimnieki tika pie godam nopelnītā pārsvara mačā. Tiesa, ne uz ilgu laiku, jo viesi drīz vien izmantoja mūsu aizsargu un vārtsarga nesaprašanos un panāca 1:1. Puslaika beigās viss gan atkal nostājās savās vietās, un mūsējie devās pārtraukumā, esot vadībā ar 3:1.

Drīz pēc pārtraukuma viesi dažu minūšu laikā divus vārtus atguva, taču teicams bija Askerovs, kurš 13 minūtes līdz pamatlaika beigām guva savus trešos vārtus spēlē, palīdzot komandai izcīnīt devīto uzvaru sezonā.

Sestdien, 20.septembrī, metalurgi viesos mērosies spēkiem ar komandu “Jēkabpils”.

Pēc mirkļa metalurgu kapteiņa Vjugara Askerova raidītā bumba pirmo reizi nokļūs pretinieku vārtu tīklā.