Revanšs neizdevās

08.07.2007 17:53

0

SK “Liepājas metalurgs” dublieri sestdien izbraukumā ar 3:2 (1:2) pārspēja “Dinaburg” futbolistus, kas maču pret liepājniekiem aizvadīja teju ar virslīgas sastāvu. Savus pagājušās nedēļas nogales pretiniekus jaunie metalurgi šosezon vienreiz jau bija pieveikuši. Maija vidū notikušajā mačā liepājnieki izrādījās vairāk nekā pārliecinoši labāki. Zaudējums ar rezultātu 0:9 toreizējam daugavpiliešu dublieru treneriem, bet nu virslīgas “Dinaburg” galvenā trenera amata pildītājam Tamazam Pertijam radīja vēlmi revanšēties, un viņš pagājušajā sestdienā pret mūsu dublieriem laukumā sūtīja savus pamatspēkus.

Tiesa, ne jau tikai vēlme atriebties bija iemesls savu spēcīgāko vīru sūtīšanai laukumā, jo daugavpilieši pēc izkrišanas no Intertoto kausa izcīņas ir palikuši bez nopietnu spēļu prakses.

Liepājnieki, kas šoreiz iztika bez papildinājuma no kluba spēcīgākās komandas, negrasījās būt par peramajiem zēniem. Mača pirmajās 30 minūtēs gan mūsējie divus vārtus zaudēja, taču spēles gaita neļāva šaubīties, ka arī viesi tiks pie panākuma. Demonstrējot tradicionāli dinamisku futbolu, pārsvarā būvējot uzbrukumus laukuma flangos, ar ātru pāreju no aizsardzības uzbrukumā un piespēlējot bumbu kustībā esošam partnerim “Liepājas metalurga” jaunieši raustīja mājinieku aizsardzību. Vēl pirmā puslaika izskaņā vienus vārtus atguva Koršakovs, bet otrajā puslaikā pēc diviem precīziem Kameša sitieniem liepājnieki jau izvirzījās vadībā. Sevišķi efektīgs bija Vladimira otrais vārtu guvums. Viņš “Dinaburg” vārtsargu Laizānu pārspēja pēc tam, kad soda laukumā bija apspēlējis trīs sedzējus.

Mājiniekiem gan bija laba iespēja panākt neizšķirtu, bet viņi bumbu pārmeta pāri ne tikai Vlasovam, bet arī vārtiem, savukārt liepājnieki neizmantoja vismaz vienu lielisku iespēju savu pārsvaru palielināt.

Pirmdien pulksten 18 “Olimpijas” stadionā “Liepājas metalurga” dublieri uzņems komandas “Daugava” otro sastāvu.