Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Rezultatīvi puslaiku sākumi atnes trīs punktus Liepājas futbolistēm

Latvijas sieviešu futbola līgas 11. kārtas spēlē “Liepājas Futbola skola” savā laukumā demonstrēja pārliecinošu sniegumu un ar 3:0 (1:0) uzvarēja FK “Auda”. Arī pirmā apļa mačā liepājnieces guva panākumu ar šādu rezultātu.

08.08.2023 06:00

“Liepājas Futbola skolas” sastāvs: Baroniņa, Meijere, Andersone, Propošina, T. Čamane, Sudmale (Brigmane), Paegle (Reinfelde), S. Čamane (Šarija), Smirnova (Saule), Dreimane (Vagule), Freidenfelde.

Starta sastāvā šoreiz bija veiktas būtiskas izmaiņas, un spēli uzsāka vairākas nominālās rezervistes. Cīņas kvalitāti tas būtiski neiespaidoja, liepājnieces ar pirmajām minūtēm iekaroja bumbas kontroli, un spēle ritēja ķekaviešu laukuma pusē.

Nebija ilgi jāgaida arī uz pirmo vārtu guvumu, kuru mūsējās noorganizēja caur uzbrukuma centru, bet punktu kombinācijai pielika turnīra rezultatīvākā futboliste Annija Gabriela Andersone.

Lai gan teritoriālais pārsvars bija jūtams, pēc 12. minūtē gūtā gola liepājnieces reti apdraudēja vārtus.

Kamēr laukuma saimnieces aizrāvās ar akadēmiskā futbola zinībām, pretinieces izveidoja bīstamu pretuzbrukumu un 40. minūtē nerealizēja teicamu iespēju panākt līdzsvaru.

Notikušais mūsējās sapurināja, un galotnē trīs reizes bumba varēja nonākt viešņu vārtos.

Otrā puslaika sākumā soda laukumā tika neatļauti kavēta Sintija Čamane, un Andersone aukstasinīgi realizēja 11 metru soda sitienu.

Pēc zaudētā gola “Auda” uz brīdi aktivizējās, spēle kļuva ātrāka un atklātāka. Liepājnieču uzbrukums ar jaunu sparu atdzīvojās puslaika vidū, kad mājinieču trenera korpuss veica uzreiz četras spēlētāju maiņas.

Trešo golu 69. minūtē pēc Andersones izpildītā stūra sitiena no vārtu priekšas guva Ance Meijere.

Turpmākajā spēles gaitā laukuma saimnieču spiediens kļuva nomācošs un tikai veiksme vai vārtsargu sekmīgā darbība glāba ķekavietes no vēl kāda vārtu zaudējuma.

83. minūtē Anna Propošina nevainīgā situācijā nopelnīja brīdinājumu, un mūsu kapteinei nākamā cīņa kartīšu limita dēļ būs jāizlaiž.

12. kārtas spēli “Liepājas Futbola skola” aizvadīs 13. augustā viesos ar “Super Novu”.

Komentārs

“Liepājas Futbola skolas” galvenais treneris Raivo Varažinskis:

– Tā sanācis, ka ar “Audu” viegli neiet. It kā vienmēr iegūstam vēlamos trīs punktus, bet nekad nav bijušas vieglas spēles.

Kopumā cīņu šodien kontrolējām un iesitām ātru golu, bet puslaika beigās pretinieces mums piedeva paviršību un varēja būt 1:1.

Otrajā puslaikā bija līdzīgs scenārijs, kontrolējām spēli un atkal ātri iesitām vārtus. Laba lieta, ka šodien sanāca parotēt ar sastāvu, un starta vienpadsmitniekā devās laukumā tās, kuras cīņā iesaistās, parasti nākot uz maiņu.

Gribējās gan vēl kādu golu iesist, bet kopumā spēles plānu izpildījām.