Pirmdiena, 20. maijs Venta, Salvis, Selva

Turnīra līdervienība RFS piektdien “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas 12.kārtas ievadā, laukumā tiekoties tabulas pretpolos esošajām komandām, mājās ar 4:1 (2:1) uzvarēja “Liepāju”.

10.05.2024 19:57

RFS labā divus vārtus guva Darko Lemajičs, bet vienus iesita Mikadze Nagasava un Laša Odišarija. Liepājniekiem vienreiz izcēlās Mustafa Diāvs.

Rīdzinieki vadībā izvirzījās 17.minūtē, kad pēc Sedrika Kuadio centrējuma no kreisās puses, precīzu sitienu ar galvu izpildīja Lemajičs.

31.minūtē pēc piespēles soda laukumā Kuadio nometa bumbu pa sitienam Lemajičam, kurš panāca 2:0.

Pēc sešām minūtēm, saņemot piespēli no labās puses, Diāvs izdarīja sitienu lēcienā un vienus vārtus atguva.

Otrā puslaika sākumā, 51.minūtē, RFS nostiprināja vadību, no vārtu priekšas ar precīzu sitienu atzīmējoties Nagasavam.

Liepājas komandas izredzes atspēlēties mazinājās astoņas minūtes vēlāk, kad tikko kā uz maiņu nākušais Šeihs Fajē izklupienā rupji nospēlēja pret Kuadio un saņēma sarkano kartīti.

Mača pēdējās sekundēs bumbu zem vārtu pārliktņa trieca Odišarija – 4:1.

RFS ir 28 punkti 12 spēlēs, bet “Riga” komandai – 24 punkti 11 cīņās, “Daugavpilij” – 21, bet “Valmierai” un “Tukums 2000″/”Telms” – pa 17 punktiem.

14 punktus ir guvusi “Auda”, 11 – “Metta”, bet pa astoņiem punktiem ir “Jelgavai”, “Grobiņai”/LFS un “Liepājai”.