Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

Sagrāve ar sarkano toni

06.05.2016 07:01

Latvijas Sieviešu futbola līgas pirmajā no trim šās sezonas dueļiem “Liepājas” futbolistes ar 0:4 (0:2) savā laukumā zaudēja čempionvienībai “Rīgas Futbola skola”, turklāt spēles beigās saņēma arī divas sarkanās kartītes.

Jau vairākas pēdējās sezonas tieši šo komandu savstarpējās spēlēs tiek noskaidrotas Latvijas čempiones, tiesa, pēdējos trīs gados liepājnieces ne reizi nav spējušas izcīnīt uzvaru šajās spēles. Tikai vienreiz, 2013. gadā, rezultāts bija neizšķirts, kad “Liepājas metalurga” futbolistes turnīrā startēja kā esošās čempiones.

Savā laukumā mūsu futbolistes centās spēlēt uzbrūkoši, taču maz kas no tā izdevās, jau 8. minūtē pēc stūra sitiena viešņas atklāja spēles rezultātu, savukārt puslaika beigās jau atkal pēc stūra sitiena rīdzinieču līdere Renāte Fedotova  pa taisno iegrieza bumbu vārtos, pārspējot nepārliecinoši spēlējošo vārtsardzi Vivianu Kauliņu.

Rīdzinieces ar savu saspēli arī uzbrukumā nežilba, taču ļoti pacietīgi sagaidīja “Liepājas” kļūdas un tās pārvērta gūtos vārtos, jau 55. minūtē panākot 4:0.

Otrajā puslaikā divas bīstamas epizodes izveidoja arī liepājnieces, taču Anastasijas Tarasovas izgājienu apturēja Latvijas izlases vārtsardze Marija Ibragimova, bet Karlīnas Miksones tālšāviens norībināja vārtu pārliktni. Savukārt mača noslēgumā vilšanās par savu spēli un neapmierinātība ar tiesneses lēmumiem uz asu vāru apmaiņu izprovocēja Sintiju Greieri, kura par izrunāšanos 65. un 82. minūtē nopelnīja dzelteno kartīti un tika noraidīta. Tūliņ tieši par tādu pašu pārkāpumu sarkano kartīti savā acu priekšā ieraudzīja arī kapteine A. Tarasova.

Nākamā spēle “Liepājai” būs 22. maijā izbraukumā pret “Rēzeknes BJSS/VRS Optimists–R”