Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Sagrāve pret Igauniju un 3. vieta Baltijā

12.06.2012 07:00

Latvijas Sieviešu futbola izlase ar vairākām “Liepājas metalurga” spēlētājām sastāvā Baltijas kausa izcīņā ieņēma 3. vietu, bet par čempioni kļuva mājiniece Igaunija.

Spēlē ar lietuvietēm mūsu izlase pirmā guva vārtus pēc 11 metru sodu sitiena, taču noturēt pārsvaru neizdevās, un jau pēc piecām minūtēm mūsu dāmas saņēma pendeli uz saviem vārtiem. Spēles turpinājumā Latvijas izlasei piederēja pārsvars, taču vēlreiz izvirzīties vadībā neizdevās, un cīņa beidzās neizšķirti 1:1. Šajā mačā sākumsastāvā spēli uzsāka Sintija Greiere, Guna Āboliņa, kā arī bijusī metalurģe Anna Propošina.

Lietuvas valstsvienība mačā ar Igauniju zaudēja ar 0:3, un tas nozīmēja, ka 1. vietas liktenis izšķirsies duelī starp igaunietēm un latvietēm. Spēle mūsu futbolistēm izvērtās ļoti neveiksmīga. Jau pašā sākumā Latvija palika mazākumā, bet vēlāk kāju sadursmē salauza viena no līderēm Olga Ivanova. Spēle beidzās ar graujošu zaudējumu 0:6, kas deva 3. vietu turnīrā. Visu maču laukumā pavadīja Āboliņa un Propošina, bet Greieri nomainīja otrajā puslaikā. Savu debiju Nacionālajā valstsvienībā piedzīvoja Rebeka Tīle, kura iznāca uz maiņu 67. minūtē, savukārt 1997. gadā dzimusī liepājniece Džuljeta Tamsone abās spēlēs palika rezervē.