Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Septītā vieta stabilāka, sestā mazliet tuvāka

11.09.2012 07:03

SFK “Varavīksne” Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas mājas spēlē ar 5:1 (3:1) sagrāva komandu “Metta 2/Salaspils”.

Mājinieku starta aktivitāte vainagojās ar Naura Dobeļa gūtiem vārtiem 7. minūtē, 9. minūtē Naura izpildīto 11 metru soda sitienu viesu vārtsargs atvairīja, bet pats N. Dobelis atsisto bumbu raidīja vārtos, savukārt 15. minūtē Janeks Kreitāls ar soda sitienu panāca 3:0 “Varavīksnes” labā. Pirmā puslaika atlikušajā laikā mūsējie vispirms neizmantoja dažas labas iespējas vēl vairāk palielināt pārsvaru, savukārt tad jau iniciatīvu pārņēma viesi, kuri puslaiku pabeidza, zaudējot ar 1:3. FS “Metta” dublieri aktīvi sāka arī otro puslaiku, tomēr mūsējo aizsardzība izturēja viesu spiedienu, Mārtiņš Kalinčenko panāca jau 4:1, bet mača izskaņā Ģirts Džeriņš guva arī “Varavīksnes” piektos vārtus. Šis panākums Liepājas komandai ļāva nedaudz nostabilizēties kopvērtējuma 7. vietā, kā arī līdz divu punktu starpībai pietuvoties 6. pozīcijā esošajai komandai “RFS”.

Sestdien “Varavīksne” viesos tiksies ar BFC “Daugava”, bet pirmās līgas līdervienība “Liepājas metalurgs 2” trešdien, 12. septembrī, pulksten 16 stadionā “Olimpija” tiksies ar “Ventspils” dublieriem.