Vējš: R 11.0 m/s

Vārdadiena: Vanda, Veneranda, Venija

Sezona beidzas bez fināla

Atslēgvārdi sieviešu futbols

Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas pusfinālā, abām komandām spēlējot nepilnos sastāvos, "Liepāja" savā laukumā ar 2:4 (1:2) zaudēja vienībai "Rēzeknes BJSS/VRS Optimists-R", tādējādi šogad finālā nespēlēs.

Abas komandas mačam bija pieteikušas pa deviņām spēlētājām. Liepājniecēm trūka vairākas līderes, un spēlēt nācās daudzām gados jaunām futbolistēm, tiesa, arī viešņām pieredze sastāvā mijās ar jaunību.

Rēzeknietes izvirzījās vadībā jau 5. minūtē un puslaika beigu daļā panāca 2:0, taču 39. minūtē Anastasija Tarasova samazināja starpību. Otrā puslaika sākumā viņai izdevās izlīdzināt rezultātu, taču tūlīt pat pretinieces atguva vadību un spēles izskaņā guva arī ceturtos vārtus.

Finālā Rēzeknes komandas tiksies ar Latvijas čempionēm un kausa izcīņas trofejas īpašniecēm no "Rīgas Futbola skolas".